Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Головну сенсацію на Іршавщині створив «Шахтар»
09:39
Головну сенсацію на Іршавщині створив «Шахтар»
Відбувся 1-й тур чемпіонату Іршавського району з футболу.

Головна сенсація серед основних складів сталась у центральному поєдинку дня, у якому діючий літній та зимово-весняний чемпіон району «Заріччя», на очах у власних фанів, поступилось зимово-весняному та осінньому чемпіону 2013 року «Шахтарю» з Ільниці – 0:1.

Ще в одному не менш принциповому протистоянні в Загатті місцеві «Карпати» розійшлись очікуваним миром з негрівською «Скалою» – 1:1. Срібний призер літнього чемпіонату 2013 року «Доробратово» здобуло на своєму полі прогнозовану звитягу над «Греблею» – 3:0. Ще одні фаворити змагань «Білки» вдома очікувано розгромили «Едельвейс» з Кушниці – 3:0. У Приборжавському місцевий «Будівельник» здобув передбачувану звитягу над дубрівською «Дружбою» – 3:1. У Чорному Потоці місцева «Ялинка» розгромила брідську «Зірку» – 4:0.

Ковалями головної сенсації серед юнацьких складів також стали ільницькі грники, які змогли засушити поєдинок проти діючого чемпіона району «Заріччя» – 0:0. Несподіваною стала також розгромна звитяга «Едельвейса» над «Білками» – 4:0. «Зірка» досить неочікувано розгромила «Ялинку» – 3:0. Діючі бронзові призери району «Карпати» аж занадто негостинно повелись зі «Скалою» – 6:0. Найпрогнозованішу перемогу, над «Доробратовом», здобула «Гребля» – 3:1, яка є діючим срібним призерм району. Поєдинок «Будівельник» – «Дружба» не відбувся, так як триває дозаявка дубрівських юнаків на сезон.

Турнірне становище (дорослі): «Ялинка» – 3 очки (різниця голів – 4:0), «Доробратово» – 3 (3:0), «Білки» – 3 (3:0), «Будівельник» – 3 (3:1), «Шахтар» – 3 (1:0), «Скала» – 1 (1:1), «Карпати» – 1 (1:1), «Заріччя» – 0 (0:1), «Дружба» – 0 (1:3), «Гребля» – 0 (0:3), «Едельвейс» – 0 (0:3), «Зірка» – 0 (0:4).

Турнірне становище (юнаки): «Карпати» – 3 (6:0), «Едельвейс» – 3 (4:0), «Зірка» – 3 (3:0), «Гребля» – 3 (3:1), «Шахтар» – 1 (0:0), «Заріччя» – 1 (0:0), «Будівельник» – 0 (0:0), «Доробратово» – 0 (1:3), «Ялинка» – 0 (0:3), «Білки» – 0 (0:4), «Скала» – 0 (0:6).