Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » ФК "Говерла" - "Газ Метан" Румунія - 0:0
23:21
ФК "Говерла" - "Газ Метан" Румунія - 0:0
Готуючись до нового чемпіонату, гравці ужгородської команди майстрів зіграли товариський матч із "Газ Метаном" (Румунія).

Матч, як і планувалося, відбувся в угорському Дебрецені. І в першому, і в другому таймах наші футболісти мали можливість вийти вперед. Особливо вдало діяли говерляни до перерви й не використали нагоди забити чотири голи. Так, у воротах суперника могли розписатися Даміен Ле Таллек, Балашов і двічі Трішович. У другій сорокап’ятихвилинці румунська команда повністю оновила склад, а "Говерла" грала тим же складом (через мікротравми не вийшли на поле Трухін, Лисенко). Іще міг відзначитися Балашов. Добре відіграв і Райчевіч. Однак товариська зустріч завершилася нульовою нічиєю.