Головна » Усі публікації » на Закарпатті » IV міжнародний дитячий турнір "Carpathia CUP". Фінали (ФОТО)
22:05
IV міжнародний дитячий турнір "Carpathia CUP". Фінали (ФОТО)
Пропонуємо Вашій увазі результати фінальних матчів міжнародного дитячого турніру "Carpathia CUP"

IV міжнародний дитячий турнір Ось і закінчився четвертий міжнародний дитячий турнір Карпатія кап. Фінальні матчі співпали із святкуванням Дня незалежності, тож серед вболівальників часто можна було побачити батьків у вишиванках. Емоції вирували на всіх полях.

Почнемо з наймолодших, гравців 2009 року народження. Вчора було визначено чемпіона першості – ним став СДЮСШОР Ужгород (тренер – Іван Ковач), другими - Карпати Львів, треті – Чемпіон Тернопіль. Сьогодні визначали володаря кубку і в непростій боротьбі команда Зінедін здобула перемогу, здолавши у фіналі львівські Карпати. Третіми стали СДЮСШОР. В окремих номінаціях було відзначено:

кращий воротар – Олександр Ковач (СДЮСШОР Ужгород),
кращий захисник – Валентин Домище (СДЮСШОР Ужгород),
кращий півзахисник – Павло Луник (Карпати Львів),
кращий нападник – Лука Єзерський (Карпати Львів),
кращий бомбардир – Анатолій Біленький – (Чемпіон Тернопіль) ,
кращий гравець – Тимур Маргітич (Зінедін Ужгород).

В категорії 2008 р.н. боротьба тривали до останньої секунди останньої гри. У битві чемпіонів груп дві команди набрали однакову кількість очок і різницю голів, та Атлет Київ мав на один забитий гол більше, ніж Зінедін, саме кияни стали першими, зінедінівці (тренер Микола Гібалюк) – другі, СДЮСШОР (тренер – Юрій Шукаль) – треті. Окремі номінації:

кращий воротар – Сергій Учаров (Зінедін),
кращий захисник – Роберт Лейтерег (Зінедін)
кращий півзахисник – Олег Шульга (ФК Львів)
кращий нападник – Василь Дудинець (СДЮСШОР Ужгород)
кращий бомбардир – Ілля Мечніков (Атлет Київ)
кращий гравець – Ілля Довганюк (Атлет Київ)

В категорії 2007 р.н. перемогу святкували господарі турніру, підопічні Євгена Бібікова. Вони перемогли у всіх матчах на турнірі, загалом забивши 30 голів і пропустивши 4. У фіналі ужгороді мінімально перемогли київську Чайку. Бронзу завоювали ФК Львів, перегравши київський Атлет. Окремі номінації:

кращий воротар – Владислав Чундаса (Атлет Київ)
кращий захисник – Андріан Пекарський (ФК Львів)
кращий півзахисник – Олександр Лизан (Зінедін)
кращий нападник – Владислав Школьніков (Чайка Київ)
кращий бомбардир – Сергій Волхов (Чайка Київ)
кращий гравець – Максим Гутич (Зінедін).

В категорії 2006 р.н. переміг фаворит змагань – одеський Чорноморець. У фінальній групі чемпіонів вони по черзі розібрались з двома київськими командами – Атлет та ДЮСШ-15. Як зазначив тренер переможців, один з лідерів одеського колективу новий сезон розпочне вже у складі іспанської Барселони. Атлет став другим, ДЮСШ-15 – треті, Буковина Чернівці – четверті, а далі вже закарпатці: СДЮСШОР – п’яті, Олімп Ужгород – шості, ФК Мункач – сьомі – Зінедін – восьмі. Окремі номінації:

кращий воротар – Денис Палій (Атлет Київ)
кращий захисник – Андрій Бозаджий (Чорноморець Одеса)
кращий півзахисник – Богдан Олейник (Буковина Чернівці)
кращий нападник – Владислав Шавповалов (Чайка Київ)
кращий бомбардир – Антон Шевчук (ДЮСШ-15)
кращий гравець – Даниїл Остапов (Чорноморець Одеса)

У найстаршій віковій групі 2005 р.н. одноосібне лідерство за ужгородськими командами СДЮСШОР та Закарпаття, які і розіграли фінал. СДЮСШОР виграв 2:0 і забрав золото, Закарпаття – другі, ФК Львів перемогли ФК Мункач 3:0 і завоювали бронзу. Окремі номінації:

кращий воротар – Олександр Мауріц (Закарпаття)
кращий захисник – Артур Копча (ФК Мункач)
кращий півзахисник – Олександр Башмарін (СДЮСШОР Ужгород)
кращий нападник – Олег Батюк (ФК Львів)
кращий бомбардир – Арсеній Орос (Закарпаття)
кращий гравець – Василь Дебич (СДЮСШОР)

На завершення церемонії нагородження головний організатор змагань Олександр Роман подякував всім учасникам за чудову гру і побажав всім успіхів.
ФОТОРЕПОРТАЖ з турніру дивіться на офіційній сторінці Вконтакте.

Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 3255 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0