Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛ України U-16. "МФА" переграє волинян (ФОТО)
23:18
ДЮФЛ України U-16. "МФА" переграє волинян (ФОТО)
Мукачівська команда U16 здобуває першу перемогу у чемпіонаті ДЮФЛУ.

ДЮФЛ України U-16.
Стартові хвилини матчу розпочалися з атак гостей – двічі волиняни небезпечно проривалися до володінь Олександра Юртина, в обох випадках бездоганно на виході відіграв наш кіпер і відбив удари гравців луцької команди. Далі наші хлопці відсунули гру на половину поля суперника – подали кілька небезпечних кутових. А на 17-й хвилині верхову передачу з лівого флангу з лінії воротарського в дотик точно замикає Драган Василь.

Після забитого м’яча господарі вже до кінця матчу володіли ініціативою. Ще перед перервою перевагу мукачівців подвоїв Герасименко Андрій, який головою точно замкнув подачу партнера.

Друга половина матчу також проходила за переваги нашої команди. Правда, й гості кілька разів загрожували володінням мукачівців. В одному епізоді нашого воротаря виручила поперечина. Але заключну крапку в матчі поставив один із найактивніших гравців нашої команди Іван Бондарук, який ще до цього мав чудову нагоду, але волинян виручив воротар. А цього разу він перекинув кіпера й точно спрямував м’яч у сітку. Тож 3:0 переконлива перемога нашої команди.

Арбітр: Циганков Олександр (Тернопіль);
Асистенти арбітра: Вадим Рубей, Ілля Вовчанський (Закарпатська обл.);
Спостерігач арбітражу: Василь Козик (Мукачево)

Стадіон «Авангард» м.Мукачево. Глядачів: 150, температура +17

МФА (Мукачево) U-16 – «Волинь» (Луцьк) U-16 – 3:0 (2:0)

Голи: Драган 17, Герасименко 40+1, Бондарук 80+1

МФА: Юртин Олександр, Станкович Іван, Бондарук Іван (Легеза Владислав 80+4), Мориляк Едуард, Барановський Богдан, Попович Іван (Лях Дмитро 80), Бура Руслан (Сидоренко Богдан 43), Драган Василь, Дубовський Василь (Мадяр Юрій 60), Криськів Андрій (Катеринка Сергій 61), Герасименко Андрій (Оніжук Руслан 80+2).
Запасний: Добуш Віталій
Тренер: Віктор Гей

«Волинь»: Рижук Валентин, Біскуп Святослав (Бондаренко Максим 77), Кузнєчіков Владислав, Грицюк Ігор, Щавій Вячеслав, Щербик Олександр, Кузьмич Назарій, Герасимук Максим (Сінельник Богдан 41), Олькович Вадим, Балас Павло, Ковзар Богдан.
Запасні: Нагорний Едуард, Шукапович Андрій, Потапчук Ілля, Тойб Артур, Гарасюк Богдан.