Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Юнаки "Вітязя" впевнено здолали однолітків з Кінчеша
23:48
Юнаки "Вітязя" впевнено здолали однолітків з Кінчеша
Юнацький склад ФК «Вітязь» переграв юнаків з ФК «Сокіл» з рахунком 3:0

Юнаки
Перші 15 хвилин поєдинку команди провели у постійній боротьбі за м’яч. Звідси, і відсутність наступальних дій протягом початку гри. Та вже на 15-ій хвилині господарі зуміли відзначитися у першій атаці в матчі. Завдяки позиційній атаці, Паламарчук зумів отримати м’яч поруч з межами штрафної. Микола вийшов на ударну позицію, та дійшовши майже впритул до воротаря пробив точно у ствір. 1:0.

Наступна атака – знову у виконанні «Вітязя». Шутак прориваючись праворуч вирішив прострілити на Марину в центрі штрафної. Але той зовсім трохи не дотягнувся до м’яча.

Вже наприкінці першого тайму, на 35-ій хвилині, капітан «Сокола» Варга вирішив пробити метрів з 25-ти. Але м’яч пролетів трохи вище поперечини.

Другий тайм розпочався знову з голу. І знову відзначилися господарі. Іванов увірвавшись до штрафної суперника вирішив прострілити на партнера праворуч, та м’яч, зрикошетивши від кількох захисників «Сокола», залетів у ворота. 2:0.

5 хвилин потому, господарі потроїли рахунок. Знову прикра помилка в обороні гостей. Один із захисників відпасував м’яч назад на воротаря, та круглого перехопив Крістіан Марина, котрий в дотик переправив м’яч у ворота. 3:0.

Все ж, гості мали нагоду хоча б «розмочити» рахунок на останній доданій хвилині гри. Один із захисників господарів перечепив суперника у власній штрафній. Пенальті. Але відзначитися «соколи» так і не зуміли. Удар у лівий кут вміло парирував кіпер «Вітязя» Сливка Михайло. У підсумку, він зумів залишити ворота сухими до фінального свистка. 3:0.