Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Юні закарпатки здобувають домашню перемогу
10:32
Юні закарпатки здобувають домашню перемогу
Закарпатки зберігають шанси на вихід до півфіналу чемпіонату України.

Юні закарпатки здобувають домашню перемогу В Ужгороді збірна нашого краю, до якої входять дівчата з обласного центру, Хуста, Берегова, Дубового та Мукачівського району, зіграли перший матч 1/4 фіналу чемпіонату України серед команд WU-16. Потрібно зазначити, що до цієї стадії суперництва закарпатки потрапили завдяки успішній грі на груповому етапі змагань, де з-поміж команд 4 областей (зокрема ще Львівської, Івано-Франківської та Волинської) посіли 2 місце й здобули перепустку до чвертьфіналу.

Звітному ж матчу передувала приємна подія: перед початком гри учасниць вітав голова Закарпатської облдержадміністрації Анатолій Полосков. Він же вручив сувенір і букет квітів голкіперці господарок Крістіні Калинич, яка саме мала день народження.

Стосовно власне поєдинку, то обидва колективи в стартових заявках мали коротку лаву запасних. Отож багато що залежало від «фізики» «основи». І в цілому суперниці справилися з поставленим завданням, а господарки ще й здобули мінімальну, та перемогу.

Гості розпочали потужно, відчувалося, що вони зіграні, оскільки беруть участь у регулярному чемпіонаті України серед дівочих команд. Та тернополянки домінували недовго. Невдовзі закарпатки почали дедалі гостріше атакувати ворота суперниць. І на 18 хв. наша збірна відкрила рахунок. Потужним ударом із-за меж штрафної площі відзначилася Катерина Якімчук. У подальшому гра тривала в обопільних атаках. Утім, захисти команд діяли надійно. Слід особливо відзначити впевнені дії «кіпери» Крістіни Калинич, яка кілька разів рятувала свої ворота від гола.

Другий тайм теж відбувався в напруженому суперництві. І знову в перші хвилини домінували гості, але наші дівчата доклали максимум зусиль, щоб вирівняти гру й навіть захопити ініціативу. У збірній Закарпаття хороший рівень футболу продемонстрували Тетяна Бондаренко, Катерина Якімчук, Ірина Балега. Дуже добре координувала дії партнерок, зарекомендувала себе чудовою диспетчеркою атак Вікторія Болдіна.

На 78-ій хвилині господарки втратили слушну нагоду збільшити рахунок, пробивши з метрів 8-9 поруч із боковою стійкою. Загалом у закарпаток відчувалася трішки поспішність при завершенні атак. Отож потрібно зробити збори для колективу, щоб покращити командні дії. Хоч у цілому підопічні Василя Ізая та Крістіни Костевки продемонстрували футбол хорошого ґатунку, показали характер і жагу до перемоги.

Кращими ж грачинями зустрічі стали дві Катерини: Якімчук (у закарпаток) і Юзва (у тернополянок).

Що ж, 1:0 у підсумку. Це хиткий рахунок, та все ж переможний. І сподіваємося, його вистачить на матч-відповідь уже 17 вересня.