Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Команда Свалявської ЗОШ виграла обласний фінал ШФЛУ
21:51
Команда Свалявської ЗОШ виграла обласний фінал ШФЛУ
Ужгород приймав учасників фінальних змагань серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти «Шкільна футзальна ліга-2019».

До завершального етапу турніру пробилися 6 учасників. Із їх числа й визначалася трійка кращих.

Зокрема, І місце посіла Свалявська ЗОШ І – ІІІ ст. №1. Вона перемогла з рахунком 5:1 Дубівську ЗОШ І – ІІІ ст. Тячівського району, яка стала другою. А третьою фінішувала Ясінянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Рахівського району. Вона здолала Копашнівську ЗОШ І – ІІІ ст. Хустського району з рахунком 3:1.

Оргкомітет також назвав кращих у номінаціях:

нападник – Мирослав Бобаль (Свалява);

півзахисник – Денис Спалюк (Ясінянська ЗОШ І – ІІІ ст. Рахівського району);

захисник – Іван Лесько (Копашнівська ЗОШ І – ІІІ ст. Хустського району);

воротар – Василь Попович (Дубівська ЗОШ І – ІІІ ст. Тячівського району).

Усі призери нагороджені кубками, медалями, дипломами та грамотами від Федерації футболу Закарпаття, Закарпатського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, управління молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації.