Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Команди "Зінедін" тріумфують на Кубку "Сузір'я" у Сваляві (ФОТО)
08:40
Команди "Зінедін" тріумфують на Кубку "Сузір'я" у Сваляві (ФОТО)
З 21 по 23 вересня у Сваляві пройшов всеукраїнський дитячий футбольний турнір Кубок "Сузір’я" у віковій категорії U-9 та U-10.

Команди
Команди 2009 р.н. проводили свої матчі за форматом 8+1 на половині стандартного поля, а молодші учасники турніру грали на штучному майданчику у форматі 4+1.

У категорії U-9 з двох груп до півфіналу проходили по дві кращі команди. Ними виявились Сузіря Свалява та СДЮСШОР Ужгород, іншу пару склали Зінедін Ужгород та Балкани Хмільник. У фіналі зійшлися господарі турінру та ужгородський Зінедін, які в основний час не змогли забити, а в серії післяматчевих пенальті ужгородці здобули перемогу і отримали кубок, золоті медалі та футбольну форму у подарунок.

У категорії U-10 учасників було більше – три групи по п’ять команд. У чвертьфіналі Сузіря’ здолало мукачівські Карпати 4:0, Зінедін 1 пеерміг Зінедін 2 7:0, СДЮСШОР Ужгород переграв Минай 2:0, Карпати Львів були сильнішими за Ізмаїл 3:2.

У півфіналі львівські Карпати здолали СДЮСШОР 4:1, а Зінедін і Сузір’я обійшлися без голів, а у післяматчевій серії пенальті кращими були ужгородці. Бронзові нагороди виборов СДЮСШОР, який виграв у господарів 3:0. У фіналі команда Андрія Ізая розгромила Карпати Львів 4:1. Всі призери отримали пам’ятні нагороди та призи від організаторів змагань (за перше місце - футбольна форма, за друге місце - футбольні мячі, за третє місце - манішки).