Головна » Усі публікації » Інтерв'ю » Максим Жичиков: "Тренер вимагає максимум не тільки в іграх, але і на тренуваннях"
15:07
Максим Жичиков: "Тренер вимагає максимум не тільки в іграх, але і на тренуваннях"
Захисник ФК "Минай" Максим Жичиков розповів про першу половину сезону, а також адаптацію в команді.

Максим Жичиков:

- Влітку ти перебрався в "Минай", хто став ініціатором цього трансферу?

- Так вийшло, що десь більше я. Ми зізвонилися з Василем Васильовичем Кобіним, поговорили і обговорили всі моменти. Він хотів бачити мене у себе, тому всі карти зійшлися і тепер я гравець команди. Комфортно відчуваю себе в клубі.

- Чимось здивував "Минай"?

- Якщо чесно, то так. В першу чергу, це інфраструктура клубу: база, стадіон, поля. Напевно, в першої ліги у малої кількості команд є подібні умови. Комфортно працювати. По-друге, це бажання президента розвивати клуб, робити його постійно тільки краще і сильніше. Відчувається прогрес і розвиток команди, що також не часто зустрінеш.

- Враховуючи колектив, і наявність в ньому одіозного Кополовця, атмосфера в команді позитивна? Багато гумору?

- Так, гумору у нас з лишком. (Посміхається) Напевно, більше за інших за нього відповідає саме Міша. Знає, коли потрібно пожартувати, а коли і струснути команду. Він лідер роздягальні в цій ролі. Та й в цілому, у нас підібралася дуже весела команда, нудно не буває. Кожен може "вистрілити" і так пожартувати, що настрій буде у всіх з вогником. З цим проблем ні у кого немає. Що вже говорити, у нас часом навіть танці присутні (Сміється)

- Вася Кобін - головний тренер команди. Який Василь коуч, адже будучи гравцем за словом він в кишеню не ліз? Часто дістається від тренера?

- Васильович дуже добре і доступно розбирає суперника, дає настанови на теорії. Детально розповідає як краще зіграти, і що слід змінити. Дуже багато тактики, якщо чесно. Можете навіть зауважити, що на кожну гру ми виходимо з новими ігровими схемами. У робочому плані все на вищому рівні. Єдиний мінус - дивимося і розбираємо всі ігри на маленькому телевізорі. (Сміється) Поки ще не встигли повісити великий проектор, але він точно скоро буде (Сміється)

- Якщо щось не виконується, то чи є в клубі штрафні санкції?

- Кобін хоч і не прихильник штрафів, але як і в кожній команді, якщо порушив - потрібно платити! Зайвих штрафів немає, думаю, все стандартно.

- Чи вимогливий Кобін тренер?

- Звичайно, вимоги у Васильовича дуже високі, причому від кожного гравця. Він хоче максимуму не тільки в іграх, але і на тренуваннях. Правда, він намагається не перегинати палицю, тому дозволяє десь і розслабитися.

- Повернення в Україну з Фінляндії. І там, і там ти грав в першій лізі. Чи відчувається контраст між турнірами? Чи легко було знову повернутися в український ритм?

- Рівень фінської першої ліги, напевно, такий же, як і у нашої! Великої різниці, якщо чесно, я не відчув. Саме тому, напевно, повернутися було дуже легко. Не було жодних труднощів, адаптації та складнощів. Все знайоме і близьке, та й часу, щоб забути наш український футбол у мене було дуже мало. (Сміється)

- Який самий кумедний епізод трапився з тобою в "Минаї" за ці півроку? Чи були якісь підколи?

- Так, не обходилося і без цього. Напевно, мені найбільше запам'ятався епізод з бутсами. У Фінляндії мені купили бутси для штучного поля, спеціальні напівпрофесійні. Там багато в таких грають, і це нормально. І ось, коли я приїхав в "Минай" і вийшов в цих бутсах тренуватися з пацанами, то почалося. (Сміється) Пацани "травили": "Тепер до нас в професійний клуб приїхав напівпрофесійний футболіст". У подібному дусі діставалося в перші дні. (Сміється)
Категорія: Інтерв'ю | Переглядів: 277 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: