Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » МФА розписала мирову з "Довбушем"
13:47
МФА розписала мирову з "Довбушем"
В завершальному 16-му турі чемпіонату Аматорської ліги України МФА грала на виїзді в Чернівцях з місцевим ФК «Довбуш».

МФА розписала мирову з
Вже на 4-й хвилині зустрічі підопічні Віталія Шумського зуміли сповна скористатися помилкою оборонця господарів – Пилип Кольцун підхопив м’яч, який відпустив задалеко від себе захисник «Довбуша» вийшов віч-на-віч і точно пробив у дальній кут – 0:1.

На 65-й хвилині господарі зуміли відігратися – навісну передачу на дальню стійку головою замкнув Дмитро Дучак.

Далі ж наша команда зуміла витримати натиск «Довбуша» й зберегти нічийний результат – 1:1. Тож завершуємо сезон виїзною нічиєю, на 8-й сходинці турнірної таблиці з 16-ма очками в активі.