Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » ​​​​​​​МФА вдруге долає "Колос" (ФОТО)
08:29
​​​​​​​МФА вдруге долає "Колос" (ФОТО)
У мукачівському дербі академіки знову беруть верх над "Колосом".

​​​​​​​МФА вдруге долає
Після результату першого матчу 5:0 на користь МФА господарі поля не сподівалися на те, що зможуть відігратися у матчі-відповіді. Тренерський штаб «Колоса» вирішив перевірити у цій зустріч боєготовність найближчого кадрового резерву. Та й мукачівці за літньої спеки розпочали матч не в високому темпі, господарі у перші хвилини поєдинку навіть атакували гостріше, а очевидну нагоду повести в рахунку вони мали на 13-й хвилині, коли партнери вивели віч-на-віч з Колісником Івана Качура, той вирішив не зближатися з кіпером, а завдав удару – на допомогу стражу МФА прийшла стійка воріт. На ударні позиції виходили Пінджоля та Ільницький, однак гравці «Колоса» затягли з ударами і оборонці МФА ліквідували загрозу.

А вже далі мукачівці, які звикали до поля поступово перебрали ініціативу й почали створювати моменти біля воріт господарів. Королевич Ігор та Луців Олег спочатку пробивали в молоко, а от Ілля Дьяков міг цілком стати автором першого м’яча, та цього разу кіпера іванівської команди врятувала стійка воріт. Наприкінці тайму чудовий сейв здійснив Максим Колісник, який парирував спробу Ільницького перекинути його.

Друга половина матчу проходила вже за переваги МФА, які взяли м’яч під контроль й почали розхитувати лінії захисту суперника через фланги, закидуючи м’яч за комірець захисникам на своїх швидких хавбеків. Саме після такої передачі Олег Луців правим краєм виграв забігання в захисників «Колоса» вийшов на рандеву з воротарем господарів і точно низом відправив м’яч по-під дальню стійку. А через 6 хвилин МФА подвоює свою перевагу – цього разу розгорнута атака лівим краєм завершується передачею на Віталія Курильчика, а той в дотик розстрілює володіння Сергія Клочанки.

Після цього м’яча підопічні Віктора Ряшка дещо збавили обертів, а контролювали м’яч в центральній частині поля. Наприкінці зустрічі дещо активізувалися господарі, які не хотіли покидати кубковий турнір без бодай голу-престижу. Спочатку Уманський в карколомному стрибку відбиває удар Пінджолі по-під поперечину.

А от на 77-й хвилині господарі таки домоглися свого, м’яч після пострілу гравця «Колоса» влучив у руку нашого оборонця у власному карному майданчику – арбітр призначає пенальті. Цього разу каптіан «Колоса» Пінджоля зумів виконати стандарт бездоганно. А от догравали поєдинок команди вже під акомпанемент літньої зливи й голів уболівальники вже більше не побачили. Тож 2:1 перемагає МФА й виходить до півфінальної стадії Кубку Закарпаття.

Арбітр: Назарій Дьордь;
Асистенти арбітра: Богдан ПАвлюкович, Ян Рогач (Перечинський район).
Делегат ФФЗ: Іван Головко (Ужгородський район)

1/4 фіналу Кубку Закарпаття (матч-відповідь)