Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » МФА зазнає поразки у Луцьку (ВІДЕО)
10:13
МФА зазнає поразки у Луцьку (ВІДЕО)
У середу, 16 вересня, відбулися перші матчі попереднього етапу Кубка України серед аматорів.

МФА зазнає поразки у Луцьку (ВІДЕО) Вже у третьому матчі поспіль "Мункач" не може відкрити лік своїм голам - після двох нульових нічиїх у чемпіонаті їх чекала "суха" поразка у Луцьку в аматорському Кубку України.

Долю поєдинку було вирішено в останні десять хвилин. На 80-ій хвилині Олександр Неделюк замкнув навісну передачу ударом головою з близької відстані - 1:0.

А за чотири хвилини той таки Неделюк вдало виконав стандарт в 18 метрах від воріт - 2:0.

Тож на мукачівців чекає складне завдання у матчі-відповіді, який пройде за тиждень на домашньому стадіоні, а саме відіграти відставання у два голи. Але до цього їх очікує складний виїзний поєдинок третього туру, який вони проведуть 20 вересня у селі Нижня Білка проти місцевої "Юності", яка йде серед лідерів на старті чемпіонату.

Матч-відповідь буде зіграно 23 вересня.

"Луцьксантехмонтаж №536" (Луцьк) – Мункач футбольна академія (МФА, Мукачево) 2:0

Голи: Неделюк, 80, 84.

Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 405 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0