Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » МФА зміцнює лідерство у групі 4
09:34
МФА зміцнює лідерство у групі 4
МФА йде на відпочинок в якості беззаперечних лідерів у своїх групах.

Матч розпочався зі стрімких атак МФА, вже на 8-й хвилині господарі зуміли забити – Нерух головою проштовхнув м’яч у сітку. Через 12 хвилин дальнім ударом подвоює перевагу МФА Денис Дубовський. Наприкніці тайму знову Нерух прокидує воротаря гостей і робить результат – 3:0.

Через сім хвилин після відновлення гри в другому таймі Андрій Криській реалізовує чудову передачу партнера – 4:0. І лише після цього на відповідь спромігся «Зінедін» на 47-й хвилині Павло Улашин зумів реалізувати вихід віч-на-віч. Та вже через хвилину Нерух стає ватором хет-трику, а ще через дві хвилини Євген Павлюк потужним ударом забиває шостий гол. Далі вже Ярослав Горбаньов стає автором сьомого голу. На 74-й хвилині заробляє пенальті Олег Шокун, він же йде виконувати стандарт, однак не зміг переграти кіпера, проте на підборі знову мукачівці йде передача в воротарський, де вже в ворота суперника її переправляє  Іван Боднарук – 8:1. Саме з таким результатом завершується ця зустріч.

МФА U-17 – «Зінедін» U-17 – 8:1 (3:0)

Голи:
Нерух 8,39,48 Дубовський 20, Криськів 45, Павлюк 51, Горбаньов 54, Боднарук 75 – Улашин 47

На 74 хв. Шокун не реалізував пенальті.

Арбітр – Іван Грубінка (Мукачево);

Асистенти арбітра –  Маряна Сухан (Мукачево), Томаш Бабич (Ужгород);

Спостергіач арбітражу – Василь Козик (Мукачево).

МФА: Юртин Олександр, Дубовський Денис (Попович Іван 62), Поліщук Дмитро, Кірюхін Ілля, Нагірний Артем, Павлюк Євген (Тараненко Микита 72), Горбаньов Ярослав (Яніцький Кіріл 58),  Криськів Андрій(Боднарук Іван 47)., Герасименко Андрій (Дуруеке Кевін 65), Нерух Віталій (Шокун Олег 54), Гончар Нікіта (Бура Руслан 72).

Запасний: Переганець Зден

Тренер: Олексій Прилєпов

«Зінедін»: Марущинець Іван, Хила Іван, Мірошниченко Юрій, Бочкоій Ігор, Мастяк Іван, Романко Михайло, Лютнянський Максим, Загреба Владислав, Фрінцко Владислав, Максимець Максим, Повхан Іван (Улашин Павло 36).

Запасні: Левко Ярослав, Ріпич Дмитрій, Канюк Юрій, Сабов Владислав, Лісняк Віталій.

Тренер: Василь Орос.

Ця зустріч тримала вболівальників уболівальників у напрузі до останньої хвилини. Гра вийшла в цілому рівна, та першими забил гості на 10-й хвилині фактурний  Василь Симочко зумів точно головою замкнути передачу партнерів. Лише на 27-й хвилині дальнім ударом змусив капітулювати воротаря «Зінедіна» Віталій Рейші – 1:1.

Друга половина зустрічі проходила також в рівній боротьбі і- ізнову першими забивають гості – передачу зі штрафного головою замикає Ігор Дьордяк. До слова гості могли ще раз забити, якби Василь Симочко вміло розпорядився м’ячем, однак замешкався з ударом  і втратив слушну нагоду.  Натомість, на 61-й хвилині Денис Пономаренко  зрівнює результат, а вже на доданих арбітром хвилинах Максим Дік вириває потрібну перемогу вдало зігравши на добиванні. Тож важка перемога – 3:2.

Тож МФА йде на відпочинок в якості беззаперечних лідерів.

МФА (Мукачево) U-15 – «Зінедін» (Ужгородський район) U-15 – 3:2 (1:1)