Головна » Усі публікації » Інтерв'ю » Михайло Реплюк: "Нас чекає нелегкий шлях до вирішення поставлених нам завдань"
15:33
Михайло Реплюк: "Нас чекає нелегкий шлях до вирішення поставлених нам завдань"
До вашої уваги пропонуємо інтерв'ю з «плеймейкером» виноградівської команди – Михайлом Реплюком.

Михайло Реплюк:
- Через непарну кількість команд у Чемпіонаті, «Севлюш» пропускав 4-й тур, це пішло на користь?
 
- Думаю що так, тому що був час підготуватись до більш відповідальних ігор чемпіонату.
 
- Як проходить тренувальний процес команди, поки триває ігрова пауза?
 
- Ми як завжди працюємо в чотирьох, а іноді і в п’яти разовому режимі, в залежності від ігор. Тренувальний процес проходить на високому рівні, а найголовніше - на позитиві, так як розуміємо, що на нас чекає нелегкий шлях до вирішення поставлених нам завдань.
 
- Результат у Рахові для всіх виявився доволі несподіваним, питання щодо переможця вирішилися ще в першому таймі, хоча всі «ставили» на конкурентний двобій, що ви можете сказати про цей матч?
 
- Про матч у Рахові можна багато говорити... Ми, футболісти, і наше керівництво розуміли, що нас очікує складна гра, що ми не маємо права на помилку, якщо хочемо бути кращими, і відповідно вийшли та довели, що заслуговуємо бути однією з кращих команд Закарпаття. Хочу віддати належне рахівським «Карпатам», які показують хороший і якісний футбол. У них ще все попереду, просто, в той день, ми більше прагнули здобути позитивний для нас результат.
 
- Вже цієї неділі вас очікує поєдинок у «домашніх стінах» з «пивоварами», а в пам’яті ще досі не забута минулорічна гра у Хусті. Як команда налаштовується на цей матч?
 
- Так, це буде принциповий двобій і ми зробимо все можливе для того, щоб здобути важливі три пункти. Про минулу гру з «Оболонню» не хочеться нічого говорити, в неділю все побачимо. Єдине бажання, щоб ще більше вболівальників приходили на наші матчі, а ми будемо намагатись радувати їх хорошою і результативною грою.
 
- Після «оболонського» матчу ви наблизитесь до екватора першого кола, що можете сказати про цьогорічний чемпіонат?
 
- Як ми бачимо, Чемпіонат області у Вищій Лізі досить швидко наблизився до середини першого кола, а незабаром і екватор всієї першості. Саме тому кожна гра на вагу золота. Звичайно хотілося б, щоб він був рівний і більше команд приймало в ньому участь, але ми всі розуміємо про нелегкі часи в країні і в футболі зокрема. Думаю, якщо ми будемо рости і прогресувати, то не «за горами» той час, коли наші вболівальники, а в нас я хочу відмітити, найкращі і найвідданіші спостерігатимуть за грою «Севлюша» на всеукраїнському рівні. Гойра Севлюш!
Прес-служба ФК «Севлюш»
 
Категорія: Інтерв'ю | Переглядів: 506 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: