Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » "Минай" камбеком переміг ужгородців
19:38
"Минай" камбеком переміг ужгородців
У закарпатському дербі минайці здолали Ужгород при не надто сприятливих погодніх умовах.

Старт поєдинку був за господарями поля, які завдяки своїй активності змогли вийти вперед – на Машталіру сфолив африканський легіонер Минаю у своїй штрафній, а Ряшко реалізував ранній пенальті – 1:0.

Ще у першому таймі Віктор був близьким і до другого голу, однак після виходу на ворота влучив у поперечку. Минай діяв у своїй традиційній манері – прибирав контроль до своїх ніг і діяв в атаці більше позиційно. Підопічні Іваниці практично всі 45 хвилин надійно діяли позаду, однак вже у додатковий час своїм шансом скористався Маїк, після скидки від Кополовця – 1:1.

У перерві Кобін повністю змінив склад, тоді як в ужгородців більшість замін відбувались по ходу другого тайму.

На 65-ій хвилині Гавриленко потужно зарядив у хрестовину. А на 71-ій хвилині спрацювала гольова зв’язка, як і в попередньому матчі – Стасюк прострілив, а Микуляк влучно пробив – 1:2.

У другому таймі команди обмінювались ударами (Чонка, Пуканич – Гавриленко, Пиняшко, Кіча, Капустей, Допілка, Микуляк), проте у минайців їх було в рази більше.

За чотири хвилини до завершення гри Шпак закріпив перевагу своєї команди ефектним ударом головою, після навісу від Страшкевича – 1:3.

ФК "Ужгород" - ФК "Минай" 1:3

Голи: Ряшко, 3 (пен.) - Маїк, 46+1, Микуляк, 71, Шпак, 87.

Ужгород: Михайло Готра, ГНП, Максим Минайленко (Вячеслав Пінковський, 77), Віктор Шкіндер, Стефан Федак (Максим Кодря, 75), Олександр Ковчар (ГНП, 68 (Павло Тищук, 77)), ГНП (Іван Качур, 78), Віктор Ряшко (Адріан Пуканич, 46), Юрій Чонка (Володимир Дуран, 77), Сергій Машталір, ГНП (Вадим Ференцик, 57).

Минай (1 тайм): Артем Кулініч, Василь Беца, Дмитро Сартіна, Олександр Маткобожик, ГНП, Михайло Кополовець, Ігор Вагін (Максим Гавриленко, 33), ГНП, Анатолій Нурієв, Олександр Глагола, Олег Маїк.

Минай (2 тайм): Андрій Попович, Вадим Страшкевич, Олег Допілка, Максим Жичиков, Петро Стасюк, ГНП (Євген Русин, 66), Максим Гавриленко, Антон Кіча, Василь Пиняшко, Іван Капустей (Олексій Шпак, 66), Владислав Микуляк.

Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 855 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0