Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » "Минай" U19 не встояв у грі з "Олександрією" U19 (ФОТО)
15:43
"Минай" U19 не встояв у грі з "Олександрією" U19 (ФОТО)
У дебютному матчі минайським юніорам трохи не вистачило сил, щоб зачепитись за очки.

З місцевих вихованців на полі у складі Минаю були воротар Кашка та польові Мукомела, Максимець, Ганич і Федак.

Минайці розпочали гру впевнено і граючи від оборони вичікували, щоб скористатися своїм шансом. І такий у них виник на 38-ій хвилині - після розіграшу штрафного Максимець з правого краю виконав удар-простріл, який залетів у дальній кут - 1:0.

Надалі у поті чола довелось працювати нашому воротарю Дмитру Кашці, який неодноразово ставав на заваді нападникам суперника.

У другому таймі гості дедалі більше тиснули на ворота минайців і на 73-ій хвилині скористалися провалом у центрі захисту і Богдан з декількох метрів зрівнює рахунок - 1:1.

Підопічні Кульчицького здебільшого загрожували воротам суперника зі стандартів.

Здавалось, що нічия буде прийнятним рахунком для стартового поєдинку закарпатців, однак на останній хвилині олександрійці заробили право на кутовий і саме завдяки цьому стандарту вони зуміли вирвати перемогу.

"Минай" U19 - "Олександрія" U19 1:2

Голи: Максимець, 38 - Богдан, 73, Бабешко, 90+3.

Минай: Дмитро Кашка, Денис Махінка, Віталій Юришка, Максим Костюк, Євген Мукомела, Дмитро Ганич, Дмитро Карпяк, Іван Кашперук, Олексій Гриновець, Андрій Дурдас, Максим Максимець.
На заміну виходили: Юрій Федак, Роберт Олійник, Ярослав Панчишин, Павло Марків.