Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Молодіжка «Говерли» зіграла перший спаринг
15:01
Молодіжка «Говерли» зіграла перший спаринг
На Закарпатті кіровоградська «Зірка» провела третій спаринг. Суперником був дубль ужгородської «Говерли».

На Закарпатті кіровоградська «Зірка» провела третій спаринг.

Суперником був дубль ужгородської «Говерли».

Гра відбулась у місті Перечин. На початку матчу зусиллями Дмитра Осадчого кіровоградці відкрили рахунок. Наприкінці тайму «гол в роздягальню» забив Роберт Гегедош, зрівнявши рахунок. У другому таймі матчу «Зірка» забила переможний м’яч, який на рахунку потенційного новачка команди.

Наступний свій спаринг кіровоградська команда проведе 14 липня. Того дня планується проведення товариського матчу із основним складом «Говерли».

«Говерла» (U-21) (Ужгород) - «Зірка» (Кіровоград) - 1:2 (1:1)

Голи: 0:1 - Осадчий Дмитро (5), 1:1 – Гегедош Роберт - (45), 1:2 - новачок (65).

Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 733 | Додав: Лобда | Рейтинг: 0.0/0