Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Мукачівці та свалявці кращі на турнірі "Voyage-Kupa" у Берегові (ФОТО)
22:07
Мукачівці та свалявці кращі на турнірі "Voyage-Kupa" у Берегові (ФОТО)
26–27 січня на базі УСБ «Закарпаття» відбулись ігри відбіркового етапу дитячо-юнацького турніру з футзалу «Voyage-Kupa».

Мукачівці та свалявці кращі на турнірі Цей турнір проводиться у багатьох країнах Центральної Європи восьмий рік поспіль. На Україні він відбудеться уперше.

Організаторами турніру є некомерційна спортивна асоціація «Вояж». Безпосередніми організаторами в Україні є Берегівська районна федерація футболу та Федерація футболу міста Берегово. Змагання проводяться у чотирьох вікових категоріях: 2007, 2008, 2009 та 2010 років народження. У кожній віковій категорії до змагань допускаються по всім команд, які виборюватимуть право грати у фінальній стадії, яка пройде у столиці Угорщини.

У Будапешті змагатимуться переможці усіх вікових категорій, які пройшли відбіркові етапи. Це представники України, Хорватії, Австрії, Сербії, Румунії, Словаччині та Угорщини. Кожна команда-учасниця буде нагороджена цінними подарунками, а головним призом турніру є поїздка на матч Ліги Чемпіонів або Ліги Європи.

Команди-учасниці турніру не несуть ніяких матеріальних витрат. Усі витрати, пов’язані з організацією і проведенням турніру, бере на себе головний спонсор «Вояж-Груп».

Після двох днів змагань було визначено переможців у кожній з чотирьох вікових груп, ними стали дві футбольні школи - МФА та Сузір'я Свалява, які здобули по дві перемоги у двох вікових категоріях.

Результати ігор відбіркового дитячого футбольного турніру VII «КУБОК ВОЯЖ»
2007 рік народження

Фінальні ігри
Ігри ½ фіналу
МФА «Мункач» – ДЮФШ «Зінедін»А 1-1 (пен. 3-2)
ДЮФК «Берегвідейк» - ДЮФК «Сузіря» 1-0

Гра за 3-4 місця
ДЮФШ «Зінедін»А - ДЮФК «Сузіря» 1-0

Фінал
МФА «Мункач» - ДЮФК «Берегвідейк» 3-0

Переможцем відбіркового турніру стали юні футболісти МФА «Мункач» (тренер Віталій Міклош), які і представлятимуть Україну на фінальному етапі в місті Будапешт, Угорщина.

2008 рік народження

МФА «Мункач» - SK «Small Miracles» 2:0
ДЮФК «Сузіря» - ДЮФК «Олімп» 3:0

ДЮФК «Олімп» - SK «Small Miracles» 0:1

Фінал
МФА «Мункач» - ДЮФК «Сузіря» 0:1

Переможцем відбіркового турніру стали юні футболісти ДЮФК «Сузіря» Свалява (тренер Іван Грубінка), які і представлятимуть Україну на фінальному етапі в місті Будапешт, Угорщина.

ФОТОРЕПОРТАЖ з першого дня турніру дивіться на сторінці Фейсбук.

2009 рік народження

СДЮШОР – ДЮФШ «Зінедін» 4-1
МФА «Мункач» - ДЮФК «Олімп» 0-0 (пен. 2-1)

ДЮФШ «Зінедін» - ДЮФК «Олімп» 3-1

Фінал
СДЮШОР - МФА «Мункач» 0-0 (пен. 7-8)

Переможцем відбіркового турніру стали юні футболісти МФА «Мункач» (тренер Руслан Гогерчак), які і представлятимуть Україну на фінальному етапі в місті Будапешт, Угорщина.