Головна » Усі публікації » у світі » Мукачівець Харатін не забив пенальті на ЄВРО U-19
11:31
Мукачівець Харатін не забив пенальті на ЄВРО U-19
В Угорщині триває фінальна частина молодіжної першості Європи з футболу U-19.

Після нічиєї з сербами українська збірна перемогла учора своїх однолітків з Болгарії з мінімальним рахунком – 0:1.

Єдиним забитим м’ячем у складі українців на 88 хвилині відзначився Танковський. Мукачівець Ігор Харатін вийшов устартовому складі і пробув увесь поєдинок на полі. Утім, за хвилину до забитого м’яча земляку випала нагода відзначитись у зустрічі. Та з одинадцятиметрової позначки сфера потрапила у каркас воріт.

0:1 – і наступним суперником нашої збірної стануть фаворити змагань – збірна Німеччини.

Категорія: у світі | Переглядів: 822 | Додав: Лобда | Рейтинг: 0.0/0