Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Мукачівські й іршавські юнаки грають внічию
09:12
Мукачівські й іршавські юнаки грають внічию
Обидві команди продовжують залишатися на своїх позиціях.

Мукачівські й іршавські юнаки грають внічию Мукачівським юнакам, щоб здобути чемпіонський титул слід було перемагати іршавчан в цій зустрічі та й відквитатися за поразку в Іршаві також слід було зробити. Та підопічні Віктора Цогли ще раз підтвердили своє реноме «міцного горішка» й зуміли втримати нічию й вивезти очко в складній для себе грі й продовжили боротися за бронзові медалі.

Гості й забили першими –  Назар Бобик на 8-й хвилині зумів пробити кіпера «Мункача» та перевага іршавчан тривала всього 8 хвилин. Вже на 15-й хвилині іршавські захисники порушили правила у власному штрафному майданчику, а пенальті вдало виконав Артем Атамас – 1:1.

Як виявилося цей результат став незмінним у матчі. Близькими до вікторію були господарі, які переважали гостей упродовж всього матчу, та удари Баятяна, Фурмана пролітали в близькості від рамки, а в інших випадках надійно грав Михайло Ісак.

Тож нічия – 1:1, яка більш вигідна конкурентам мукачівців – «Севлюшу».

Арбітр: Валерій Шкура (Ужгород)
Асистенти арбітра: Мирослав Горгош, Томаш Бабич (Ужгород).
Інспектор: Йосип Шитєв (Ужгород).