Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Мукачівські юнаки розбираються вдома з "Карпатами" (ФОТО, ВІДЕО)
08:01
Мукачівські юнаки розбираються вдома з "Карпатами" (ФОТО, ВІДЕО)
Пропустивши першими підопічні Яічніка забили у відповідь п'ять голів.

Мукачівські юнаки розбираються вдома з
Початок зустрічі виявився доволі несподіваним, чи то мукачівці підібрали не те взуття, бо на полі після дощу ніяк не могли встояти на ковзкому полі на відміну від рахівських футболістів. На 12-й хвилині оборонець господарів підсковзнуся м’яч перехопив гравець «Карпат» віддав на партнера Пташника, той підлаштував собі м’яч під удар і пробив точно в кут воріт, відкривши рахунок у зустрічі. Проте тримати голеву перевагу гості зуміли лише 7 хвилин, допоки Ілля Кірюхін не встановив паритет, а ще через п’ять хвилин Олег Шокун виводить мукачівців уперед.

Уже в другій половині Олег ще зумів двічі вразити ворота карпатівців, а на завершальних секундах поєдинку Ігор Бекеша встановлює остаточний результат влучно відправивши м’яч у сітку воріт суперника. Тож 5:1 впевнена перемога МФА.

Арбітр: Шопа Тарас
Асистенти арбітра: Варга Іван, Савко Іван (усі Іршава)
Делегат ФФЗ: Кампов Іван (Мукачево)