Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » "Мункач" та СДЮСШОР здобули по перемозі в очній зустрічі (ФОТО)
19:59
"Мункач" та СДЮСШОР здобули по перемозі в очній зустрічі (ФОТО)
Мукачівсько-ужгородське дербі між «Мункачем» та СДЮСШОР через дощову погоду відбулося на пістрялівському «Метеорі».

Першими на поле вийшли гравці старшої вікової групи U-17. Гра проходила за рівної боротьби, все ж мукачівці більше володіли м’ячем, але бракувало гостроти в атаці. Наслідком такої гри стала чи не єдина атака в першому таймі ужгородців, яка завершилася взяттям воріт – Василь Луців на 35-й хвилині через необачність захисників зумів вразити володіння Максима Колесника.

Проте вже в другій половині поєдинку господарі зуміли зібратися з силами й створити камбек. На 47-й хвилині кіпер ужгородців не за правилами повівся з нападником мукачівців у власному штрафному майданчику – пенальті без шансів виконав Артем Атамась. А через 3 хвилини вже другий Артем Баятян зумів проявити індивідуальну майстерність – протягнув м’яч через усю штрафну і перекинув кіпера СДЮСШОРа. Більш переконливою перемогу господарів робить Кучмар Степан, який головою замикає передачу з кутового . Тож 3:1 перемагають підопічні Івана Фізера.

Стадіон «Метеор» с.Пістрялово. Глядачів 100, температура +12

«Мункач» (Мукачево) U-17 – СДЮСШОР (Ужгород) U-17 – 3:1 (0:1)

Голи: Атамась +47, Баятян 50, Кучмар 59 – Луців 34

«Мункач»: Колесник Максим, Береш Антон (к), Баятян Артем (Шеверя Артур 64), Орсагош Дмитро, Попов Максим, Кучмар Степан (Равлик Василь 69), Навроцький Максим, Атамась Артем, Цвик Микола, Лозан Олег, Байса Іван (Онищук Володимир 62).
Запасні: Корнєєв Юрій, Дробот Антон.
Тренери: Фізер Іван, Ряшко Віктор

СДЮСШОР: Сухан Василь, Зінчук Назар (Попудка Ростислав 48), Ростока Едуард (Рибовук Тиберій 41), Кобеляш Олександр, Ільчук Іван, Кормош Василь (Качеєв Володимир 72), Куртанич Руслан (Берестей Василь 64) Луців Василь, Луців Петро, Русин Михайло (Чугоря Михайло 55), Пригара Назар.
Запасні: Костик Олександр, Качаєв Василь
Тренери: Дьордь Вадим, Фанта Микола

Фото з матчу U17 дивіться тут: Сторінка Мункача в Фейсбуці

Більш драматично проходив двобій між командами з гравців 2002 р.н. (U-15). На полі точилася безкомпромісна боротьба з низкою моментів у обох команд. Упродовж першої половини двічі кіпера мукачівців рятувала поперечина, а от господарі наприкінці тайму втратили просто забійний момент – після стрімкого виходу один- в-один нападника «Мункача» з воротарем СДЮСШОР очну дуель виграв голкіпер ужгородців. В другій половині напруга не спала, скоріше навпаки. Нерви не витримали в ужгородців, два гравці СДЮСШОРу були змушені покинути поле через картки. Але це ще більше завело команду і вони, скориставшись розслабленістю наших хлопців наприкінці зустрічі провели дві разючі атаки й здобули перемогу – 2:0. Голи забивали Андрій Зізич та Олександр Митро.

Фото з матчу U15 дивіться тут: Сторінка Мункача в Фейсбуці