Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » "Мункач" U19 пропускає у фінал "Барсу"
08:50
"Мункач" U19 пропускає у фінал "Барсу"
До фіналу квартету найкращих команд першої ліги серед 19-річних гравців закарпатський «Мункач» не потрапив

Надзвичайно драматичним для мукачівської команди видався стиковий матч плей-офф чемпіонату U-19 (перша ліга) проти сумської Барси. Нагадаємо, в першому поєдинку на своєму полі Мункач здобув перемогу 2:0 і в гості їхав у статусі умовного фаворита. До 80-ї хвилини рахунок був на користь футболістів з Західної України - 0:0, але в заключній 10-хвилинці господарі зусиллями Сидоренко зуміли відквитати обидва м'ячі.

У післяматчевій серії пенальті також пощастило більше Сумам (4:3). І саме Барса стала четвертим фіналістом турніру.

Наставник Мункача не приховував свого розчарування: сьогодні його команда поступилася в стиковому матчі сумській Барсі в серії пенальті і не пробилася у фінальну польку чемпіонату U-19 (перша ліга):

- Отримали за вісім хвилин до кінця матчу два голи. Програли по пенальті, там був момент: наш воротар зловив післяматчевий 11-метровий, але дали гравцеві перебити. Я такого не бачив ще.

Ми вдома не забили свої моменти, і двох голів нам виявилося мало. Були вболівальники на матчі, думаю, гра сподобалася. Але я не в гуморі, і більше говорити не хочу (сумно сміється)».

Арбітр: Дмитро Осауленко (Київ).