Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Мункач вириває нічию
19:33
Мункач вириває нічию
Рятівний гол Василя Луціва приносить нічию мукачівській команді.

Мункач вириває нічию Очікувалося, що матч з «Буковиною» буде непростим, адже керівництво буковинців поставило завдання перед колективом здобути максимум очок в усіх цьогорічних матчах.  Та й досвіду виступів на професійній арені точно побільше саме у гостей. Тож гості намагалися з перших хвилин нав’язати свої умови гри мукачівцям. А щодо господарів, то через різні причини у їх складі був певний дисбаланс ­ – кілька гравців випали через хворобу, Грицак пропускав матч через перебір карток. Однак, наші хлопці досить упевнено захищалися й виходили у швидкі контратаки, та й страж наших воріт Олександр Чернятинський упевнено з перших хвилин увійшов у гру й додав спокою в гру одноклубників.

Та все ж на 30-й хвилині подача з кутового призвела до пропущеного м’яча – на ближній стійці зумів відірватися від опікунів Владислав Волинець пробив головою по воротам, а там підправив політ м’яча Борис Орловський. Ще до завершення першої половини зустрічі господарі мали чудову нагоду для того, щоб зрівняти рахунок – Тарас  Галас лівим флангом прорвався у карний майданчик суперника прострілив вздовж воротарського майданчика мяч поктився на Добрянського, який практично пробивав у пусті ворота, однак, Дмитро невдало підставив ногу і мяч полетів паралельно воротам.

Друга половина розпочалася знову за невеликої переваги «Буковини», вже на 59 хвилині півзахисник гостей, до слова, вихованець нашої академії Кевін Дуруеке змусив сфолити нашого оборонця Станіславу Чепу й той побачив перед собою друге попередження й залишив команду в меншості. Тим не менш, наша команда не знітилася й зуміла зібратися й продовжила ж грати в однаковому темпі. А на 86-й хвилині склади команд вирівнялися – поле через друге попередження залишив Борис Орловський. Однак, зрівняти мукачівцям вдалося вже в компенсований арбітром час після кутового удару – спочатку після відскоку пробив Мирослав Бундаш,  кіпер гостей парирував, а на добиванні вдало зіграв Василь Луців – 1:1. Саме з таким рахунком завершилася ця зустріч.