Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » На Берегівщині будуть грати без Єдиної бази даних ФФУ
10:30
На Берегівщині будуть грати без Єдиної бази даних ФФУ
13 квітня у Берегівській районній федерації футболу відбулось чергове засідання виконкому.

На Берегівщині будуть грати без Єдиної бази даних ФФУ
13 квітня у Берегівській районній федерації футболу відбулось чергове засідання виконкому, на якому були розглянуті важливі питання, пов’язані з проведеннями змагань в 2017 році.
 
Перше питання порядку денного стосувалося регламенту та введення гравців в Єдину базу даних ФФУ. Через географічне розташування футбольне життя Берегівщини опинилося під загрозою. Тож протягом зимового періоду футбольні функціонери жваво обговорювали своє ставлення до Єдиної бази даних, згідно якої гравець має право виступати тільки за одну команду. Однак, велика кількість футболістів-аматорів району грають також і в Угорщині. Єдина база даних у цьому регіоні практично звела до неможливості проведення районного чемпіонату.
 
Обговоривши це питання члени Виконкому вирішили, що лишати вболівальників Берегівщини, яка має свою футбольну історію та традиції, буде злочином. Тож внесення гравців до Єдиної бази вирішили відтермінувати на рік. Крім того було внесено поправки до Регламенту чемпіонату, які стосуються дозаявки, переходів та їх терміни. У результаті всіх поправок Регламент затверджено одноголосно.
 
Одноголосно ухвалено і затверджено також і Дисциплінарний кодекс Берегівської районної федерації футболу. Жваво обговорювалося питання проведення Кубка району, яке вирішено провести у три етапи. Ігри цих матчів проходитимуть тільки по неділях, у перерві між першим та другим колом. Фінальна гра відбудеться в останню неділю вересня в рамках проведення традиційного міжнародного фестивалю «Берег-Фест».
 
Затверджено також проведення Суперкубка району між чемпіоном та володарем Кубка. Вирішили зіграти Суперкубок після завершення чемпіонату (кінець жовтня – початок листопада). Із 2011 року цей поєдинок проводився після завершення Зимового кубка, перед початком чемпіонату. Цьогорічний Суперкубок із різних причин ще не відбувся.
 
Тож члени Виконкому одноголосно ухвалили рішення провести Суперкубок Берегівщини між минулорічним чемпіоном ФК «Зірка» (Берегово) та володарем Кубка ФК «Артос» (Гать) 9 травня на стадіоні «Дружба» в Берегові (15:00 к.ч).
 
Велику дискусію викликало питання щодо гравців, які мають право брати участі у цій грі. У попередні роки за Суперкубок району грали по заявковим листам Зимового кубка, але, враховуючи, що 9 травня чемпіонат буде розпочато, вирішили, що участь в матчі братимуть команди за заявковими листами майбутнього чемпіонату району.
 
Щодо арбітражу, то це питання залишається за комітетом арбітрів районної федерації, які є відповідальними за призначення. Протести команд щодо складів команд не будуть враховані. Члени Виконкому рекомендували Олександру Чегілю, голові федерації футболу Берегівського району, призначити на цю гру інспектора зі складу діючого Виконкому.
 
Останнє питання порядку денного стосувалося проведення чергового чемпіонату ДЮФЛ району з футболу. Члени Виконкому порадили провести ці змагання у травні–червні, а з вересня розпочати новий чемпіонат.
 
Вирішили: 20 квітня провести засідання оргкомітету з проведення ДЮФЛ району та рекомендувати обрати очільником районної ДЮФЛ, голову комітету дитячо-юнацького футболу Жолта Леврінца.
 
Жеребкування чемпіонату вирішено провести наступного тижня. Після визначення кількості команд-учасниць чемпіонату.
Прес-служба Берегівської районної федерації футболу
 
Категорія: Чемпіонат районів | Переглядів: 869 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 111 2 »
11  
ФФУ не має чим зайнятися більше? На чемпіонат України по 100 чоловік на матчі ходить, цілий світ сміється з українських договірняків, а ці клоуни впорядковують бази колгоспних футболістів. Так аматори тому і є аматори, що грають для свого задоволення, і скільки хочуть і де хочуть. Що поганого в тому, що люди їздять за кордон, і на додачу до свого хоббі ще зароблять пару доларів?

10  
тіпа вони не читають і проблеми в цьому не бачать...аж поки ФФУ невмішається, от тоді зразу з повилізають експерти, заступники і сам Голова. Думаю тут реально пахне мадярським сепаратизмом, хоч на малому рівні районному, але ігнорування Єдиної бази ФФУ це лише цвіточки. СБУ має вмішатися і мадярів поставити на місце.

9  
Цікаво почути коментарі голови ФФЗ пана Дурана чи інших компетентних осіб, якщо у ФФЗ такі є, про рішення Федерації футболу Берегівщини, щодо ігнорування українських законів! Дана "проблема" абсолютно надумана  і ігнорування Єдиної бази ФФЗ є не лише позорним, а і в певній мірі ПРОВОКАЦІЙНИМ! Це є прецендентом для інших! Тоді хай і у Виноградівському та Ужгородському райнах також їх федерації відтермінують років на 5-ть правило Єдиної бази! Не хочуть грати за правилами України, хай сидять без футбола, якщо продалися за пару форинтів Угорщині!
ХОЧЕТЬСЯ почути коментарі від голови ФФЗ Дурана І.П.

8  
Тоже согласен шо мадяри скоро там з своїма двома паспортами добавляться..з такого реально починаєся сепаратизм!!Завтра гімн України проігнорують бо так приймуть на сесії...Треба Мадярів за се наказувати, бо ся причина є видуманою, можуть они грати х Єдиною Базою ФФУ. Недавно мали і приютили пів України в себе і тоди гравці грали за одну команду!іван Сливка до теперь там є.

7  
Mi nikudi ne valimo, bo mi vzse szotni rokiv tut zsijemo -- scso do recsi, lise za osztannyi 27 rokiv zvati Ukrajinoju--, cikavo, scso bulo bi z Zakarpattyaju bez ,,sranoi" Mágyárscsini. Hánybá...

6  
Лайош йди В одно місто! Тут Україна і крапка! Не хочете жити по законах України валіть В свою срану некорумповану Мадярію. Начали тут скиглити сепари малярські і своїм Чегільом прибацаним. Радив би прокуратурі і Безпекашам мало занятися федерацією Берегівшини

5  
Povinni radovatis, scso Ugorscsina dopomahaje korumpovanij do kornyja Ukrajinyi, ta Zakarpattyi -- scso, do recsi, nikoli ne bulo Ukrajinoju -- a ne vinuvacsuvati separatizmom!
Szhamenitszja! Jakscso ce separatizm, to vi sovinisti, i slipi nacionalisti!

4  
Якшо берегівська мадярота продалася Угорщині, і отримує там на 10-20 доларів більше, то най там і грають, і нічого йти їм на поступки, жиєте в Україні, маєте виконувати закони, які для всіх однакові! Не хочете - сидіть і грайте в мінтенда і футбол по телевізору дивіться.

3  
Шо самі особенні мадяри? Одні мають виконувати правила, другі самі хитрі! Нема футболістів, гмайте у доміно! Ко вам дохтор, кіть ви вибрали мадярщину?

2  
З Цього і починається сепаратизм!!! ФФЗ має прийняти радикальні міри по цьому рішенню!!

1-10 11-11
Ім`я *:
Email *:
Код *: