Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » На Берегівщині завершився груповий етап ДЮФЛ
10:14
На Берегівщині завершився груповий етап ДЮФЛ
В суботу завершився груповий етап дитячо – юнацької футбольної ліги Берегівського району.

Нагадаємо, що цього року вперше в історії району проходить чемпіонат серед юнаків в двох вікових категоріях ( старша 2001 – 02 р.н, молодша 2003 – 04 р.н.). Змагання відбуваються на майданчиках зі штучним покриттям. За результатами групового єтапу, перше місце в зоні «А» в старшій віковій категорії посіла команда з Великої Бийгані, другі юні футболісти з Гаті. В зоні «В» перможцями стали футболісти великоберезького «Талісману», другі юнаки з Дийди. Саме ці команди пробилися до півфіналів, де великобийганці зустрінуться з командою Дийди, а великобережці з гатянцями.

В молодшій віковій категорії в зоні «А» перемогли юнаки з Гаті, другі гравці Великої Бийгані. В зоні «В» переможцями стали футболісти бадалівського «Феніксу», другі ДЮФК «Талісман» Великі Береги. Отже, у півфіналах зустрінуться ФК «Гать» - ДЮФК «Талісман» та ФК «Фенікс» - ФК «Велика Бийгань».

Півфінальні та фінальні ігри відбудуться 21 червня, де розіграються комплекти нагород чемпіонату району.

Категорія: ДЮФЛ | Переглядів: 709 | Додав: Лобда | Рейтинг: 5.0/1