Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » На шляху до фіналу "JJ-Club" переміг "Запсонь"
11:20
На шляху до фіналу "JJ-Club" переміг "Запсонь"
JJ-Club з Виноградова зіграє 25 квітня фінальний матч з берегівським “Берегвідейком”.

На шляху до фіналу Клуб з Виноградова розпочав гру дуже потужно і зустрів свого суперника із Запсоні високим пресингом. Натомість запсонці обрали собі за тактику захисний варіант гри і збиралися гостро контратакувати.

20-хвилин гра мала рівний характер, але вже ближче до завершення першого тайму підопічні Федіра Буди почали здавати. Тут команда і пропустила.

Попри пропущений гол у гравців із “Запсоні” залишилися шанси на атаку у першому таймі і вони його використали. То ж, перша половина завершилася із рахунком 1-1.

У другому таймі господарі поля одразу ж розпочали натиск на ворота гостей. Тут, послідувала і помилка голкіпера запсонців, яка призвела до другого пропущеного м’ячу. Як виявилося згодом це і було слабкою ланкою гостей.

Далі виноградівці забили й третій, а згодом і четвертий. Вже коли рахунок став 4-1, то тренер JJ-Club зробив одразу ж декілька замін і дав пограти майже усім футболістам, які сиділи на заміни.

Єдине на що спромоглися футболісти із “Запсоні”, то це ще на один гол. У підсумку 4-2 на користь виноградівців.

Категорія: Чемпіонат районів | Переглядів: 456 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0