Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » На Ужгородщині нагородили срібного призера (ФОТО)
18:19
На Ужгородщині нагородили срібного призера (ФОТО)
У суботу, 25 лютого, відбулося нагородження "Зірка" Лінці за зайняте 2 місце у чемпіонаті Ужгородського району з футболу.

На Ужгородщині нагородили срібного призера (ФОТО) На святі були присутні голова сільської ради, тренер команди Олександр Пеца, депутати районної ради Михайло Фединець та Віктор Шелельо, президент команди Юрій Текілій.

Футболісти були нагороджені грамотами, медалями та красенем кубком за друге місце. Подяками федерації нагороджені Михайло Фединець та Юрій Текілій. Також подякою нагороджений адміністратор команди Іван Пірич.

Також було відзначено кращого гравця команди - Юрія Коштуру. Команда у чемпіонаті 2015 року зайняла третє місце, а минулого року піднялась на одну сходинку вище. На цей сезон у лінцівських футболістів завдання номер один - зайняти перше місце.

ФОТОРЕПОРТАЖ з нагородження дивіться на офіційній сторінці Вконтакте.

Категорія: Чемпіонат районів | Переглядів: 998 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0