Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » На Ужгородщині стартує Зимово-весняна першість (РОЗКЛАД)
17:52
На Ужгородщині стартує Зимово-весняна першість (РОЗКЛАД)
Вже в цю неділю, 26 лютого, будуть зіграні поєдинки першого туру в трьох групах.

На Ужгородщині стартує Зимово-весняна першість (РОЗКЛАД)
Цьогорічна Зимово-весняна першість Ужгородського району зібрала 12 команд, які були поділені на три групи за географічним принципом. Всі матчі групового етапу будуть проходити в трьох зонах: Лінці, Галоч та Оноківці.

Нагадаємо, що минулого року у фіналі Зимово-весняної першості Ужгородщини у Коритнянах зійшлися "Сокіл" Кінчеш та "Зірка" Лінці. Тоді футболісти Кінчеша перемогли 3:0, завядки дублю Жолта Батки та автоголу.


    Підгрупа А, с. Лінці
 
  Команди          1    2    3    4 В Н П М О м
1
 
Лінці хххххх                  
 
2
В.Лази   хххххх                
 
3
Р.Комарівці     хххххх              
 
4
Дубрівка       хххххх            
 
Розклад ігор:

26.02.2017р.
1. Лінці- В.Лази  (поч.. о 13.00)
2.Р. Комарівці- Дубрівка (поч.. о 15.00)

05.03.2017р.
3. В.Лази –Дубрівка (поч.. о 13.00)
4. Лінці-Р.Комарівці (поч.. о 14.30)

12.03.2017р
5. Р.Комарівці- В.Лази (поч.. о 13.00)
6. Лінці- Дубрівка (поч.. о 14.30)       
                                                                            

    Підгрупа Б, с. Галоч
 
  Команди          1    2    3    4 В Н П М О м
1
 
Шишлівці хххххх                  
 
2
Есень   хххххх                
 
3
Кінчеш     хххххх              
 
4
Коритняни       хххххх            
 
Розклад ігор:

26.02.2017р.
1.Кінчеш-Коритняни (поч.. о 13.00)
2.Шишлівці-Есень (поч.. о 14.30)

05.03.2017р.
3.Коритняни-Есень (поч.. о 13.00)
4.Шишлівці-Кінчеш (поч.. о 14.30)

12.03.2017р
5.Есень-Кінчеш (поч.. о 13.00)
6.Шишлівці-Коритняни (поч.. о 14.30)
 
         
Підгрупа В, с. Оноківці
 
  Команди          1    2    3    4 В Н П М О м
1
 
Кам’яниця хххххх                  
 
2
Баранинці   хххххх                
 
3
Н.Солотвино     хххххх              
 
4
Невицьке       хххххх            
 
Розклад ігор:

26.02.2017р.
1. Н.Солотвино-Невицьке  (поч.. о 13.00)
2. Кам’яниця-Баранинці   (поч.. о 14.00)

05.03.2017р.
3.Невицьке-Баранинці  (поч.. о 13.00)
4.Кам’яниця-Н.Солотвино  (поч.. о 14.30)

12.03.2017р
5.Баранинці-Н.Солотвино  (поч.. о 13.00)
6.Кам’яниця-Невицьке  (поч.. о 14.30)
 
Категорія: Чемпіонат районів | Переглядів: 861 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: