Головна » Усі публікації » на Закарпатті » На Ужгородщині відбудеться турнір "Дитячі мрії" U-8 (РОЗКЛАД)
09:08
На Ужгородщині відбудеться турнір "Дитячі мрії" U-8 (РОЗКЛАД)
Впродовж трьох днів, 25-27 жовтня, у ліцеї на Загорській проходитимуть змагання серед дітей 2012 року народження.

На Ужгородщині відбудеться турнір "Дитячі мрії" - це міжнародний турнір з міні-футболу, який вже в п'ятий раз пройде на Закарпатті. Його девіз: "Спорт – це здоров’я".

Загальне керівництво змаганнями здійснюється Федерацією футболу Ужгородського району. Безпосереднє проведення та організацією турніру покладається на Федерацію футболу Ужгородського району та судійську колегію затверджену оргкомітетом.

Гра складається з двох таймів по 10 хвилин. 20 команд будуть розділені на п'ять груп по чотири команди, далі слідуватиме ще один груповий раунд, де учасники будуть боротися за місця на турнірі. 

Кількість учасників турніру складає 22 команди: 

1. «Зміна» Київ
2. «Оболонь» Київ
3. ФК «Львів» сині
4. ФК «Львів» білі
5. «Ураган» Івано-Франківськ
6. «Ураган-2» Івано-Франківськ
7. OFS Debrecen (HU)
8. OFS-2 Debrecen (HU)
9. CFT Academy (SK)
10. «Буковина» Чернівці
11. ДЮСШ 26 Київ
12. ФК «Минай»
13. ФК «Минай 13»
14. СДЮСШОР Ужгород
15. «Фаворит» Великий Березний
16. ОК ДЮСШ Україна
17. «Zinedine» Ужгород
18. «Zinedine -2» Ужгород
19. «Метеор Ужгород
20. FSG Ужгород 
21. FSG-2 Ужгород
22. «Олімп» Ужгород
 

VI Міжнародний турнір з міні-футболу

«Дитячі мрії» серед дітей 2012 р.н. (U-8)

Розклад ігор – п’ятниця (25.10.2019). Поле 1

Час

Команди

Група

Рахунок

13.00

«Зміна» Київ - ФК «Минай»

A

 

13.30

«Оболонь» Київ - ФК «Минай 13»

B

 

14.00

ФК «Минай» - «Ураган-2» Івано-Франківськ

A

 

14.30

CFT Academy (SK) - ФК «Минай 13»

B

 

15.00

«Зміна» Київ - «Ураган-2» Івано-Франківськ

A

 

15.30

«Оболонь» Київ - «Zinedine» Ужгород

B

 

16.00

CFT Academy (SK) - ФК «Львів» білі

B

 

16.30

ФК «Львів» сині - «Zinedine -2» Ужгород

A

 

17.00

ФК «Львів» білі - «Zinedine» Ужгород

B

 

17.30

ФК «Львів» сині - «Олімп» Ужгород

A

 

18.30

«Олімп» Ужгород - «Zinedine -2» Ужгород

A

 

 

Розклад ігор – п’ятниця (25.10.2019). Поле 2

Час

Команди

Група

Рахунок

13.00

FSG Ужгород - «Метеор Ужгород

D

 

13.30

«Метеор Ужгород - ДЮСШ 26 Київ

D

 

14.00

FSG Ужгород - «Фаворит» Великий Березний

D

 

14.30

«Буковина» Чернівці - FSG-2 Ужгород

C

 

15.00

СДЮСШОР Ужгород - ОК ДЮСШ Україна

C

 

15.30

«Ураган» Івано-Франківськ - ДЮСШ 26 Київ

D

 

16.00

СДЮСШОР Ужгород - FSG-2 Ужгород

C

 

16.30

OFS-2 Debrecen (HU) - «Фаворит» Великий Березний

D

 

17.00

OFS Debrecen (HU) - «Буковина» Чернівці

C

 

17.30

OFS-2 Debrecen (HU) - «Ураган» Івано-Франківськ

D

 

18.00

OFS Debrecen (HU) - ОК ДЮСШ Україна

C

 


 

Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 368 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: