Головна » Усі публікації » у світі » Надія Куніна у складі збірної WU-19 не подолала кваліфікацію ЧЄ-2018 (ВІДЕО, ФОТО)
16:40
Мукачівська футболістка відіграла всі матчі у відбірковому етапі чемпіонату Європи.

25 жовтня підопічні Наталії Зінченко стартували у відбірковому етапі чемпіонату Європи, який цими днями розпочався в албанських містах Тирані та Дурресі. Суперниками українок у першому турі були старі знайомі – команда Азербайджану. На жаль, за повної переваги нашої команди на полі, «синьо-жовті» поступились з рахунком 0:2, пропустивши по одному м’ячу у кінцівці кожного з таймів. Надія Куніна провела на полі весь матч.

28 жовтня молодіжна жіноча збірна України провела другий поєдинок проти господарок міні-турніру – албанок, наші дівчата хотіли реабілітуватися за прикру поразку на старті змагань. І їм це вдалося, вони розгромили своїх суперниць з рахунком – 5:0. Куніна у цій зустрічі оформила дубль забивши на 35-ій та 90+3-ій хвилинах.

31 жовтня молодіжна жіноча збірна команда України провела заключний поєдинок у відбірковому етапі чемпіонату Європи. У третій грі вирішувалось, чи пройдуть «синьо-жовті» у наступний раунд змагань. Проте, завдання перед підопічними Наталії Зінченко стояло не з легких – потрібно було перемагати потужну збірну Іспанії, яка ще не пропустила жодного м’яча у турнірі і відвантажила у ворота суперників аж 14 голів. Українки поступились 0:4, а Надія Куніна знову відіграла весь матч.

Таким чином, наші дівчата посідають третю сходинку в групі 4 кваліфікації ЧЄ-2018, і наразі вибувають з подальшого розіграшу змагань.

Азербайджан WU-19 – Україна WU-19 - 2:0
Голи: М. Оздемір (40), Сейфетдінова (90+3)

Україна WU-19 – Албанія WU-19 - 5:0
Голи: Козлова (25, 57), Куніна (35, 90+3) - Муллай (36 автогол)

Україна WU-19 – Іспанія WU-19 – 0:4
Голи: Фернандес (25), Кармона (64, 85), Пікерас (80, пен)
ФОТОРЕПОРТАЖ з турніру дивіться на офіційній сторінці Фейсбук.

Категорія: у світі | Переглядів: 775 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0