10:38
Наші легіонери: Угорщина, Молдова
Пропонуємо Вам інформацію про закарпатських футболістів, які захищають кольори закордонних клубів.

Угорщина

"Ньїредхаза" примудрилася поступитися "Кішварді" з Третього дивізіону, ведучи з рахунком 2-0 вже на 11-ій хвилині, і вилетіла з розіграшу Кубку. Володимир Овсієнко провів матч на лаві запасних минулорічного чвертьфіналіста турніру.

А Володимир Корнутяк та Роберт Молнар (на фото справа) відіграли повний матч в складі "Кішварди", також у складі "Кішварди" грав закарпатець Владислав Микуляк, який ще на початку цього року виступав у вищій лізі Білорусії. Корнутяк отримав жовту картку, також запам'ятався ударом з лінії штрафного, після якого м'яч пройшов в сантиметрах від стійки.

Залишився Овсієнко на лаві запасних й в програному матчі ліги проти "Кешкемету". Його команда посідає 14-те місце.

Молдова

"Дачія" зіграла внічию з середняком ФК "Тирасполь" і зберегла за собою перше місце. Екс-гравець "Говерли" та аматорського СК "Берегвідейка" Володимир Заставний відіграв повний матч.

Категорія: у світі | Переглядів: 972 | Додав: Лобда | Рейтинг: 0.0/0