Головна » Усі публікації » у світі » Нурієв прийняв участь у погромі "Кяпаза" (ВІДЕО)
21:08
Нурієв прийняв участь у погромі "Кяпаза" (ВІДЕО)
Мукачівський футболіст допоміг своїй команді здобути чергову перемогу у чемпіонаті Азербайджану.

Нурієв прийняв участь у погромі У 9-му турі азербайджанського чемпіонату Сабах Анатолія Нурієва приймав вдома одного з аутсайдерів Кяпаз. І доволі легко розправився із своїм суперником, адже ще до перерви рахунок вже був розгромним. Саме Нурієв на 42-ій хвилині забив третій гол своєї команди дальнім пострілом.

Варто відмітити, що більшість голів у цьому матчі було забито із-за меж штрафного майданчика, а другий гол майже із середини поля. Дублем у цій грі відзначився Олексій Кащук, орендований із донецького Шахтаря. Підсумковий рахунок 5:0 за Сабахом, який йде на другому місці у чемпіонаті.

Це вже другий гол Анатолія у цьому чемпіонаті, а загальна статистика виглядає так - 8 матчів, 2 голи, 3 асисти.

Сабах Баку - Кяпаз 5:0

Голи: Мікельс, 22, Кащук, 39, 52, Нурієв, 42, Алескеров, 82.

Категорія: у світі | Переглядів: 349 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0