Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Нурієв відзначається асистом у дебютній грі (ВІДЕО)
16:50
Нурієв відзначається асистом у дебютній грі (ВІДЕО)
Мукачівський футболіст вдало дебютує у чемпіонаті України за кам'янську "Сталь".

Нурієв відзначається асистом у дебютній грі (ВІДЕО) Екс-гравець "Середнього" з'явився на полі на 69-ій хвилині і вже за дві хвилини зумів організувати перше взяття воріт, яке стало вирішальним у матчі з "Олександрією". На 71-ій хвилині після контратаки Нурієв рвонув по правому флангу і віддав трохи назад, де Копитов встиг підробити м'яч і пробити так, щоб голкіпер не встиг згрупуватися.

За декілька хвилин "Сталь" провела ще один результативний контрвипад. Задерака відмінною передачею вивів Климчука на оперативний простір, а Юрій обвів Паньківа і відправив м'яч у порожні ворота. 2:0.

Як підсумок, сталевари набирали три очки і змогли піднятися з останнього місця.

Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 1598 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0