Головна » Усі публікації » у світі » Нурієв забиває дебютний гол за збірну
22:03
Нурієв забиває дебютний гол за збірну
У завершальному матчі Ліги націй УЕФА мукачівський футболіст довершив розгром над казахами.

У неділю, 25 вересня, збірна Азербайджану провела свій останній матч в групі Ліги націй проти Казахстану, який уже забезпечив собі перше місце. Підопічні Джанні де Бьязі зуміли здобути впевнену перемогу 3:0 і завершили турнір на другому місці, випередивши Словаччину та Білорусь.

Анатолій Нурієв зявився на полі у грі з казахами наприкінці зустрічі, на 88-ій хвилині, і за цей короткий термін відведений йому зумів відзначитись і довести рахунок до розгромного. На першій додатковій хвилині він підстеріг відскок, на замасі поклав на газон захисника та воротаря, і закотив у ворота. Це дебютний гол для Толіка за збірну з чим ми його і вітаємо!

Категорія: у світі | Переглядів: 416 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0