Головна » Усі публікації » у світі » Нурієв забиває на фініші сезону (ВІДЕО)
21:29
Нурієв забиває на фініші сезону (ВІДЕО)
Мукачівський нападник у завершальному матчі чемпіонату забив прем’єрний гол в Азербайджані.

У 28-му турі чемпіонату Азербайджана команда Нурієва і Поповича приймала аутсайдера з Сабаїлу. І вже на 4-ій хвилині Анатолій скористався довгою передачею з глибини поля і відкрив лік своїм голам у новому для себе чемпіонаті. Хороший подарунок Нурієва собі на день народження, яке він святкував вчора, 20 травня.

Надалі Сумгаїт забив ще два до перерви, і у підсумку виграв 5:0. Це дозволило їм піднятися і завершити сезон на шостому місці (з восьми команд).

У минулому матчі, із Сабахом (2:2), Нурієв записав у свій актив гольову передачу. Тож завершив чемпіонат із статистикою 5 матчів, 1 гол, 1 асист. Натомість Попович провів 9 матчів, з яких 2 зіграв на нуль, і 17 пропустив.

Категорія: у світі | Переглядів: 509 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0