Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Огляд 10-го туру чемпіонату Ужгородського району (ФОТО)
22:37
Огляд 10-го туру чемпіонату Ужгородського району (ФОТО)
У неділю, 1 липня, відбулися ігри чемпіонату та першості Ужгородського району з футболу.

Центральний матч туру в Ужгородському районі відбувався на середнянському полі, але не на центральному, а резервному. Поєдинок кращих команд минулого сезону (і теперішнього також, звичайно) був надзвичайно напруженим та емоційним.

Вже на першій хвилині Лінці на правах господарів загрожували воротам Кашки. Після подачі з кутового від Ходаковського Коштура пробивав сходу з 12 метрів, але над воротами. На 6-ій хвилині великолазівець Цигак завдав удару зі штрафного з 20 метрів, Райніш відбив в землю і з другої спроби зафіксував м’яч, однак у суперника були претензії до арбітра, що м’яч при цьому пересік лінію воріт, але лайнсмен був не зворушний.

За дві хвилини Олашинець віддав вперед на Ходаковського, який пробив з гострого кута, кіпер парирує, а добивання Пребуша блокують захисники гостей. Далі на певний час гра перемістилась в середину поля, де тривала жорстка боротьба. Арбітр не завжди фіксував дрібні порушення, внаслідок чого градус протистояння лише наростав. На 18-ій хвилині Олашинець пробив з 20 метрів, Кашка на місці. На 22-ій хвилині Пребуш цілив у рамку зі штрафного, але за Великі Лази зіграла поперечка.

Гості змушені були грати більше від оборони, так як тиск на їхні ворота лише збільшувався. На 25-ій хвилині Ходаковський подав справа, а Коштура в один дотик б’є з 10 метрів та кіпер знову рятує свої ворота. Найкращу нагоду забити не використав єдиний форвард господарів на 30-ій хвилині, коли Коштура віддав на хід Олашинцю, який увійшов у штрафну і пробив з 8 метрів, але воротар відбив. Великі Лази не маючи змоги наблизитись до воріт суперника користувались дальніми ударами Мотильчака та Цигака, але повз рамку.

Другий тайм також проходив у щільній боротьбі на всіх частинах поля. На 50-ій хвилині Ходаковський навісив з правого флангу, Коштура пробиває з 12 метрів вище. За десять хвилин Ходаковський вже асистує Василю Рущаку, вивівши його пасом врозріз на одного воротаря та Кашка знову демонструє відмінну реакцію. За хвилину Василь Рущак подав справа, після верхової боротьби м’яч підбирає Ходаковський та з 10 метрів пробив мимо рамки.

На 69-ій хвилині Цигак з лівого краю віддав на Кінгслі на кут штрафної, звідки африканець і пробив, але над воротами. На 81-ій хвилині Юрій Ряшко зі штрафного метрів з 38 спрямував круглого під перекладину, Райніш зловив. За дві хвилини Чульба подає кутовий на ближню стійку, де Ярослав Рущак грає головою, але трохи не влучив у дальній кут. За цим слідував ще один корнер і на цей раз Савко пробив головою з відскоком та голкіпер забирає.

За п’ять хвилин до завершення матчу нападник Великих Лаз скористався помилкою воротаря, який не вдало зіграв на виході і закочує м’яч вже у пусті ворота та лайнсмен фіксує положення поза грою. А на 88-ій хвилині Зірка все ж добилась свого і провела переможний гол: Ходаковський подав справа, а Олександр Лукачина головою з 7 метрів переправляє шкіряного у ворота – 1:0.

Ця атака відбулась після не вдало виконаного штрафного Великих Лаз у центрі поля. Лінці здобувають важку і нервову перемогу на середнянському стадіоні.

Вища ліга

«Конвектор»Коритняни - ФК «Ярок» 4:0 (4:1) - Коритняни після виїзної перемоги у Руських Комарівцях не залишили ніяких шансів гостям.

«Тиса» Есень - «Світанок» Р. Комарівці 6:0 (6:1) - Світанок після домашньої поразки не зумів дати опір лідеру чемпіонату.

«Латекс» Баранинці - «Лідер» Сторожниця 2:1 (0:0) - Баранинці вдома беруть верх над Сторожницею, юнаки розписали мирову.

«Зірка» Лінці - ФК «В.Лази» 1:0 (0:1)

Перша ліга

«Деренівка» Н.Солотвино - ФК «Медея» Оріховиця 1:2 (0:1) - Медея підтвердила реноме лідера першості і з мінімальним рахунком перемогла обома складами.

ФК «В.Геєвці» - ФК «М. Добронь 0:1 (0:3) - Мала Добронь на виїзді теж здолала обома складами господарів.

Наступної неділі, 8 липня, стартує 1/8 кубку Ужгородського району.