Головна » Усі публікації » Чемпіонат міста » Огляд 10-го туру УФЛ (ФОТО)
20:25
Огляд 10-го туру УФЛ (ФОТО)
2-3 лютого відбулись ігри десятого туру Ужгородської футзальної ліги сезону 2018/2019.

Суперліга

Головний поєдинок туру не розчарував глядачів і подарував цікаву гру та боротьбу до останніх хвилин. Героєм зустріч став Едгар Русин, хет-трик якого за дві хвилини до завершення приніс Медеї таку бажану перемогу.
УТЕІ – Медея 4:5
Голи: І. Павліш, 4, 8, Лучин, 17, 39 – Куцик, 2 ,12, Е. Русин, 23, 38, 39.

Вікінг – Вопак 0:5 (тех. пор.)

Команда Тулайдана розгромила миролюбивих юніповців. Особливо постарався Сергій Білан, який на грубу гру проти нього відповідав забитими голами, особливо ефектним був останній через все поле з сиреною.
Юніпов – Ужнет 0:8
Голи: О. Назаренко, 24 (автогол) - Мирончук, 4, Білан, 15, 34, 40, 40, Бицюк, 22, 37.

Видовищним виявився і цей матч, де кам’яницькі футзалісти не давали суперника надовго виходити вперед, а в другому таймі і самі повели та як і в попередніх матчах не зуміли зачепитись за очки. Єдиною втіхою стали три голи Крістіана Сегедія, який вийшов на друге місце у списку бомбардирів. У Олімпіка блискучий матч видав Володимир Варваринець.
Кам’яниця – Олімпік 5:6
Голи: К. Сегедій, 10, 30, 33, Мицька, 19, Жолтанич, 21 – В. Варваринець, 2, 3, 27, 30, Є. Русин, 16, Бобаль, 38.

Вища ліга

У центральній зустрічі вишки перечинці добре стартували і на перерву пішли переможцями та далі мукачівці розігрались і провели чотири голи, відправивши в нокдаун суперника. Тож чемпіонська інтрига у Вищій лізі померла.
Перечин – Беркут 4:5
Голи: Головей, 2, 11, 19, 38 – Мкртчан, 16 (пен.), 32, Карібов, 24, Делеган, 25, 28.

Схожий сценарій був і в наступній грі – Штурм забивши три у першій половині не зумів втримати перевагу і поступився кінчешцям, де хет-трик оформив Артем Слободін.
СМЕ – Штурм 5:4
Голи: Слободін, 11, 20, 25, Ю. Микульця, 23, 30 – О. Міклош, 6, Стець, 9, 32, Пінджоля, 15.

Невиччани здобувають одну з найбільших перемог, беруть реванш за минулу поразку і скорочують відстань до третього місця.
Невицький замок – Епіцентр 5:0
Голи: Волонтир, 4, 40, Бакура, 6, 24, 40.
Вилучення: Фоменко (Епіцентр).

Коритнянці хоч і йдуть внизу, і грали без свого лідера Ковтана, та все одно зуміли створити проблеми Худльову. Команди по черзі вели у рахунку, сама гра виявилась досить емоційною з жорсткою боротьбою.
Худльово – Коритняни 3:3
Голи: Баркасі, 10, 35, Медведєв, 36 – Чобаль, 25, 29, Савчин, 38.

Перша ліга

Тімвір повторно зумів справитися із Сторожницею, для цього їм вистачило по два голи у кожному з таймів.
Сторожниця – Тімвір 2:4
Голи: Маріаш, 12, 37 – Бакша, 5, Гопко, 19, 23, Д. Антошин, 24.
Вилучння: О. Антошин (Тімвір).

Інваспорт здобуває таку довгождану перемогу, завдяки якій залишає останнє місце.
Інваспорт – Фенікс 3:1
Голи: Лешко, 2, Полянський, 27, 30 – Кирлик, 35.
Вилучення: Сабадош (Інваспорт)

Рятівник підійшов до цієї гри з короткою лавою запасних і зустрів серйозний опір з боку міжгірців. Та хет-трик Мартинича, який дістався вже другого місця у списку бомбардирів, дозволяє й надалі утримувати перше місце у Першій лізі.
Шипіт – Рятівник 3:4
Голи: Мишанич, 15, 34, Труяк, 33 – Мартинич, 5, 24, 28, Дем’ян, 23.

Трактористи у гострій та безкомпромісні боротьбі зуміли дотиснути Будівельник, провівши два голи незадовго до фінальної сирени і тим самим відірвались від четвертого місця.
Трактор – Будівельник 2:0
Голи: Федчук, 38, Кінах, 40.

Друга ліга

КС Ужгород з перших хвилин повів у рахунку завдяки голами Ростислава Ковача і у підсумку святкував перемогу, яка наблизила їх до другого місця.
Імперія – КС Ужгород 2:4
Голи: Гіді, 36, Антал, 39 – Ростислав Ковач, 5, 10, 23, Матолчі, 31.

У цій грі обидва тайми завершились з однаковим рахунком на користь Ужнет+.
Верховина – Ужнет+ 2:4
Голи: Сеніна, 14, В. Лютнянський, 26 – Попович, 11, 16, Задорожний, 28, 31.

Зіна неочікувано втрачає очки, а з ними і шанси на золоті медалі.
Прімалекс – Зіна 1:1
Голи: Л. Русин, 25 – Василь Качаєв, 36.