Головна » Усі публікації » Чемпіонат міста » Огляд 11-го туру УФЛ
18:59
Огляд 11-го туру УФЛ
9-10 лютого відбулись ігри одинадцятого туру Ужгородської футзальної ліги сезону 2018/2019.

Суперліга

Команда Олександра Пеци у другому матчі поспіль набирає три очки і піднімається одразу на дві позиції вверх, чи не вперше залишивши останнє місце. Впевнено до звання кращого бомбардира рухається Юрій Чульба, який у цьому матчі оформив пента-трик. Варто відмітити що Кам’яниця грала без свого лідера Крістіана Сегедія.

Кам'яниця – Вопак 3:9

Голи: Костик, 2, Мицька, 3, Рябчик, 28 – Чульба, 17, 19, 23, 29, 36, В. Рущак, 18, Гаврилешко, 22, Лукачина, 32, Коштура, 37.

Вікінг дозаявив декілька новачків і зумів нав’язати боротьбу лідеру, проте зупинити головну ударну силу Медеї їм не вдалось. Руслан Соскида п’ять разів вразив ворота свого одноклубника по футболу Костика, що стало запорукою успіху підопічних Ковача.

Вікінг – Медея 4:7

Голи: Готра, 25, 38, Жентичко, 27, 37 – Дзьоба, 6, Соскида, 14, 18, 32, 36, 40, Е. Русин, 26.

Граючий президент Олімпіка з перших хвилин вивів свою команду вперед, а до кінця матчі оформив хет-трик. У відповідь своїм екс-партнерам двічі забив Олександр Назаренко та голи Жоффчака та ще двох мукачівських гравців принесли перемогу фавориту цього матчу.

Юніпов – Олімпік 3:6

Голи: О. Назаренко, 5, 36, Шкирта, 32 – Скрипніков, 4, 22, 34, Жоффчак, 5, Є. Русин, 23, В. Варваринець, 24.

Студенти не змогли зібрати оптимальний склад, підійшовши до цієї гри лише з чотирма польовими гравцями (і двома воротарями), тож весь поєдинок вони провели без замін. Проте трохи більше половини матчу вони не відпускали ужнетівців далеко вперед і грали на зустрічних курсах. Лише коли за справу взявся Володимир Боішко, то стало ясно, що УЖНЕТ не віддасть три очки. На 35-ій хвилині Бицюк травмував Мицака, який не зміг продовжити гру, і це стало однією з причин доведення рахунку до розгромного.

УТЕІ – УЖНЕТ 2:7

Голи: Мицак, 17, 23 – Бицюк, 1, Білан, 12, 22, 24, Боішко, 28, 39, 40

Вилучення: Бицюк, 35.

Вища ліга

Невиччани набрали хороший хід у другому колі здобувши другу перемогу підряд, причому над основними конурентами. Переможним виявився гол Мирослава Скрипа за хвилину до завершення гри, це дозволило їм наздогнати Епіцентр.

Невицький замок – Штурм 4:3

Голи: Бакура, 8, 31, Волонтир, 20, Скрип, 39 – Стець, 19, Пінжоля, 21, О. Міклош, 23.

Один з найжорсткіших матчів з великою кількість карток як жовтих, так і червоних. Попри це Беркут здобуває чергові три очки.

Коритняни – Беркут 2:4

Голи: Ільницький, 27, Савчин, 35 – Карібов, 15, Мкртчан, 18, 36, Ганкулич, 25.

Епіцентр відмінно почав поєдинок забивши три голи до середини першого тайму та перечинці зуміли створити камбек і звести гру до нічиєї. Тож боротьба за призові місця тільки загострюється.

Перечин – Епіцентр 3:3

Голи: Щербанич, 15, Ляховець, 24, Дьондя, 32 – Бабяк, 2, Турега, 11, Нестерук, 14.

Судмедексперти більшу частину поєдинку вели у рахунку і намагались втримати мінімальну перевагу, проте три голи за три хвилини в останній десятихвилинці схилили шальки терезів на сторону худлівчан, які на куражі в останню хвилину забили ще двічі (голами відзначились практично всі гравці).

СМЕ – Худльово 4:7

Голи: Слободін, 8, 10, 38, 40 – Жидик, 7, 34, Костик, 28, Медведєв, 35, Баркасі, 36, В. Волошин, 40, Лащо, 40.

Перша ліга

У головному протистоянні Першої ліги Рятівник переграв третю команду групи і залишив за собою перше місце.

Трактор – Рятівник 2:3

Голи: Шкорка, 19, 36 – Кузьма, 2, 22, Пустовіт, 28.

Тімвір завдяки двом дублям радванських футзалістів здобув три очки у грі з Інваспортом.

Інваспорт – Тімвір 1:4

Голи: Полянський, 38 – Пайдич, 2, 40, Дьордяй, 11, 30.

Будівельник зумів перестріляти свого найближчого переслідувача і наблизився до третього місця на відстань одного очка.

Сторожниця – Будівельник 4:6

Голи: Шелепець, 8, Кононенко, 27, Маріаш, 35, 38 – Росул, 3, 12, Павлик, 5, Юричко, 17, 28, Іванич, 29.

Міжгірці продемонстрували свій найкращий матч у сезоні розгромивши свіжого аутсайдера групи. Це дозволило Шипіту піднятися на шосте місце.

Шипіт – Фенікс 11:4

Голи: Мишанич, 5, 26, 38, Трусяк, 10, 13, Манжос, 15, 40, Перегуда, 17, 27, Кривка, 31, Гимба, 40 – Юрко, 11, Проданюк, 23, Фаркаш, 26, 28.

Друга ліга

Зіна була сильнішою за Верховину і зміцнила свої перспективи на срібло Другої ліги.

Верховина – Зіна 4:7

Голи: Ільків, 24, Тотар, 28, 35, Софілканич, 32 – Василь Качаєв, 2, 16, 40, Купар, 18, 22, Зуб, 25, 27.

Головна несподіванка туру сталася у цьому матчі, де Прімалекс мінімально переміг третю команду групи.

Прімалекс – КС Ужгород 6:5

Голи: Агапітов, 6, 20, 22, Король, 25, 28, Чорний, 31 – Моляка, 5, Матолчі, 18, 39, Ковач, 29, Черевка, 35.

За відсутності головних бомбардирів Лугоша Грицкевича та Скунзяка забивати взявся Олександр Яхімець покер якого став вирішальним у цьому двобої.

Імперія – Лугош 1:4

Голи: Антал, 1 – Яхімець, 13, 16, 32, 36.

У найрезультативнішому матчі туру Ужнет+ переміг Ядзакі.

Ядзакі – Ужнет+ 7:11

Голи: Керюкін, 3, 12, 30, Авраменко, 17, 25, Порошин, 24, 29 – Левченко, 8, 9, 32, Письменний, 10, Струк, 11, 35, Балуєв, 15, 16, 18, 29, Пахомов, 18.