Головна » Усі публікації » Чемпіонат міста » Огляд 12-го туру УФЛ
23:10
Огляд 12-го туру УФЛ
13-17 лютого відбулись ігри дванадцятого туру Ужгородської футзальної ліги сезону 2018/2019.

Суперліга

Студенти доволі легко справилися з останньою командою групи і тим самим гарантували собі мінімум четверте місце у Суперлізі.

Юніпов - УТЕІ 1:7
Голи: Дюгованець, 21 - Ільків, 7, Мицак, 12, 38, Михайловський, 14, А. Павліш, 19, 35, Дячук, 32

Цей матч став окрасою туру – шалені емоції і боротьба до останніх секунд. Провайдери були кращими у першій половині зустрічі, встановивши собі хороший заділ. Та в останні хвилини гравці Медеї скоротили розрив до мінімуму, а за 30 секунд до кінця отримали право пробити десятиметровий удар та Ковач не зумів переграти Ізая, який сьогодні багато разів виручав свою команду.

Ужнет - Медея 4:3
Голи: Боішко, 4, 18, Мирончук, 14, Цимбал, 21 – Е. Русин, 15, 39, Ковач, 37.

Сегедій і компанія більшу частину часу вели у рахунку, проте на фініші задовольнилися лише нічиєю.

Кам’яниця - Вікінг 3:3
Голи: Сегедій , 16, 26, Мицька, 19 - Роботишин, 6, Красношлик, 30, Готра, 38.

Головною несподіванкою у турі стала перемога Вопака над Олімпіком. Щільна гра і постійний обмін голами проходив аж до останньої десятихвилинки, коли Вопак зрівняв, а згодом вийшов вперед на два голи, останній з яких влетів у порожні ворота зі своєї половини поля. Лінці відбили фінальний штурм і втримали сенсаційну перемогу.

Олімпік – Вопак 4:5
Голи: Жоффчак, 6, 26, В. Варваринець, 27, 39 – Фенцик, 10, О. Лукачина, 19, Чульба, 31, 36, Гаврилешко, 39.

Вища ліга

Невицька команда зуміла швидко вийти вперед. Перечин перед перервою зрівняв, а коли здавалось, що нічийний результат не зміниться біло-сині провели дві гольові атаки і практично гарантували собі срібні нагороди.

Невицький замок - Перечин 1:3
Голи: Волонтир, 7 - Головей, 18, Ю. Кузьма, 38, Фрайтик, 39

Худлівчани за традицією першими забивають, а згодом втрачають перевагу, так було і тепер. Героєм зустрічі став Олександр Міклош, який чотири рази розписався у воротах Волошина.

Штурм - Худльово 5:4
Голи: О. Міклош, 12, 19, 38, 39, Клочанко, 18 - Жидик, 9, 32, Я. Костик, 10, М. Волошин, 37.

Мукачівці з однаковою перевагою у три голи перемогли епіцентрівців у кожному з таймів і здобули найбільшу перемогу у Вищій лізі у цьому турі.

Епіцентр - Беркут 2:8
Голи: Баб’як, 10, Рапа, 28 – Волошин, 2, 38, Мкртчан, 9, 30, 40, Стецо, 18, 25, Росул, 19.

Ужгородське дербі виявилось дуже напруженим із різкими поворотами ходу подій. Перевага у три голи СМЕ досить швидко розтала у другому таймі і тепер вже вони відставали на два м’ячі. Менш як за дві хвилини до кінця рахунок став рівним, проте коритнянці все ж вирвали перемогу.

СМЕ - Коритняни 5:6
Голи: Слободін, 4, 6, 11, 39, Микульця, 39 - Ільницький, 16, 40, Чобаль, 21, 28, Цибик, 24, Савчин, 34.

Перша ліга

Рятівник максимально збільшив свої шанси на чемпіонство, як і Олег Мартинич на звання кращого бомбардира Першої ліги.

Рятівник - Фенікс 18:4
Голи: Мартинич, 3, 21, 22, 23, 27, 33, 34, 40, І. Кузьма , 5, 19, 32, Дем'ян, 10, Лукіяник, 13, 15, 29, П. Бібіков, 23, 37 - Чанцев, 28, Проданюк, 28, 37, Юрко, 34.

Тімвір зазнає першої поразки у чемпіонаті і тепер всі їхні думки будуть зосереджені на збереження другого місця.

Будівельник - Тімвір 3:2
Голи: Коципак, 3, Юричко, 21, Вакула, 33, Петюшкін, 36 - Годас, 26.

Трактористи провели більшість голів ще у першому таймі і лише у другому трохи збавили оберти, зупинившись за крок від двозначної цифри.

Трактор - Сторожниця 9:3
Голи: Булеца, 3, 24, Хом'як, 4, Чийпеш, 9, Шкорка, 11, 12, 18, 21, Кінах, 39 - Маріаш, 23, Галуненко, 26, Савко, 28

Міжгірці сповна скористались можливістю і окрім самої перемоги покращили свою гольову статистику.

Шипіт - Інваспорт 9:0
Голи: Перегуда, 8, Мишанич, 12, 23, 40, Манжос, 19, 31, 33, 36, Гимба, 25.

Друга ліга

Прімалекс попри втрачену перевагу протягом матчу все ж зумів взяти максимум у грі з оноківською командою.

Верховина - Прімалекс 2:4
Голи: Ільків, 28, Тотар, 33 - Русин, 10, Агапітов , 25, Король, 38, Штерн, 40.

Лідер гурпи зустрів гідний опір з боку КС Ужгород і певний час змушений був наздоганяти та покер Яхимця став вирішальним у підсумковій звитязі Лугоша.

Лугош - КС Ужгород 7:5
Голи: Грицкевич, 10, 21, Яхимець, 17, 32, 34, 37, Товт, 30 - Іванов, 2, Матолчі, 11, 23, 25, Черевка, 16

Імперці проводять свою чи не найкращу гру, і це не дивно, адже проти Ядзакі всі суперники мають хороші шанси на велику перемогу.

Ядзакі - Імперія 1:11
Голи: Саід, 40 - Курта, 1, 8, 11, 21, Антал, 7, 13, 23, 25, Янцо, 10, Зизич, 20, Різак, 26.

Вкрай рідким мінімальним рахунком завершився матч Зіни з митниками. Єдиний гол Василя Качаєва гарантував його команді срібло Другої ліги.

Ужнет+ - Зіна 0:1
Гол: Василь Качаєв, 38.