Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Огляд 2-го туру чемпіонату Ужгородського району 2020
19:10
Огляд 2-го туру чемпіонату Ужгородського району 2020
У неділю, 23 серпня, відбувся другий тур чемпіонату Ужгородського району з футболу.

Огляд 2-го туру чемпіонату Ужгородського району 2020 У центральному матчі туру у Коритнянах була безкомпромісна боротьба на кожному клаптику поля. Господарі володіли територіальною перевагою і сміливіше йшли вперед. У першому таймі найкращі нагоди забити мали Олег Мартинич, який замикав подачу з флангу, однак пробив вище. Також забивати міг Ростислав Ковач, який вийшов на одного воротаря та Жученко парирував удар суперника. Кам'яницькі футболісти відповіли гострим стандартом - м'яч влучив у поперечку, після чого воротар коритнянців Гвазава у боротьбі з суперником знову переводить шкіряного у поперечку.

Другий тайм був також не надто видовищним, команди грали надійно в захисті і з великими труднощами доводили свої атаки до ударів. У Камелота єдиний гострий момент виник після подачі з кута поля від Бутрика, м'яч влучив у ближню стійку.

Олімпік дедалі все більше насідав на ворота Жученка. Після подачі зі штрафного від Ковтана Волошин пробив головою та Кам'яницю рятує стійка, а Мартинич не зміг акцентовано добити. Однак на 87-ій хвилині черговий стандарт і на цей раз двоє нападників господарів зіграли результативно: Мартинич подав з лівого флангу, а Мирослав Волошин у падінні головою замикає передачу від партнера - 1:0.

«Олімпік» Коритняни - «Камелот» Камяниця 1:0

ФК «В.Лази» - ФК «В.Геєвці» 8:2

«Турбогаз» Концово - ФК «Ярок» 6:1

«Лідер»Сторожниця - «Верховина» Оноковці 3:0

Усі матчі пройшли з дотриманням карантинних вимог, за що ГО «Ужгородська районна федерація футболу» дякує усім представникам команд, які зуміли забезпечити протиепідемічні заходи під час футбольних поєдинків.