Головна » Усі публікації » Чемпіонат міста » Огляд 3-го туру УФЛ
Огляд 3-го туру УФЛ
Протягом тижня відбувались поєдинки третього туру Ужгородської футзальної ліги сезону 2018/2019.

Суперліга

Олімпік – Камяниця 11:4
Голи: Бобаль, 3, 10, Є. Русин, 6, 38, Варваринець, 7, 26, Бако, 20, Жоффчак, 21, Є. Костик, 25, 36, Рацин, 39 – Диковець, 19, Когутка, 28, 36, Сегедій, 35.

Олімпік укомплектований екс-гравцями Проспекта та Беркута учинив розгром новачку суперліги.

Медея – УТЕІ 7:3
Голи: Слюсар, 10, 34, Обдирко, 12, Пуканич, 17, Машталір, 19, 35, Микула, 30 – Михайловський, 27, 37, Рабел, 37.

Зірковий склад Медеї ще до перерви встановив комфортний розгромний рахунок, а в другому таймі провів ще три голи. По дублю записали на свій рахунок наймолодший та найстарший у команді – відповідно Сергій Машталір та Валентин Слюсар. УТЕІ змогли відповісти лише трьома голами.

Вопак – Вікінг 4:10
Голи: Лукачина, 12, 30, Чульба, 18, Я. Рущак, 13 (автогол), 23 – Русин, 6, 24, Роботишин, 10, Дудаш, 16, 20, 36, 40, Мадяр, 28, Пінковський, 33.

Вікінг тримав невелику інтригу лише в першому таймі, команда Лінців за гру лише двічі змогла наблизитись на відстань двох голів. А ближче до завершення вікінги довели матч до двозначного рахунку.

УЖНЕТ – Юніпов 5:5
Голи: Кривка, 8, Цимбал, 13, Білан, 14, Чедрик, 22, Мирончук, 40 – Боішко, 2, 25, 34, Повхан, 12, 30.

Один з найцікавіших поєдинків, де команди по черзі вели у рахунку. До середини першого тайму Юніпов був двічі попереду, потім за хвилину дует криворізько-іршавсько-минайських тренерів Білан-Цимбал вивели Ужнет вперед. На старті другого тайму Михайло Чедрик закріпив перевагу своєї команди та лідер Юніпова Боішко оформив у цій грі хет-трик і в заключні хвилини юніповці знову були попереду. Варто відмітити, що через перебір фолів у суперника ужнетівці пробивали дев’ятиметровий та Мирончук вдарив не точно. Та за 20 секунд до завершення гри він виправився і ефектно п’яткою завершив атаку своєї команди. Тож справедлива нічия – 5:5.

Вища ліга

Беркут – Перечин 3:3
Голи: Мкртчан, 14, 35, 37 – Головей, 4, 33, Щербанич, 16.

Бойовим вийшов матч мукачівців иа перечинців. Саме останні постійно вели у рахунку та за п’ять хвилин до завершення гри упустили перемогу, пропустивши двічі. На 32-ій хвилині у Перечина був вилучений Василь Бабич за друге попередження.

Штурм – СМЕ 6:9
Голи: Стець, 2, 33, Базьо, 28, 40, Кукрі, 37, 38 – Ю. Микульця, 5, 26, Гряділь, 14, 32, 40, Сугоняк, 15, 25, 33, Слободін, 40.

З великого футболу команди Іванівців та Кінчеша перейшли на футзал і у цьому турі протистояли один одному. Ужгородці хоч і пропустили першими надалі вирівняли рахунок і тільки збільшували на свою користь. Відзначились у цій справі Сугоняк та Гряділь, які забили по три голи, дубль оформив Юрій Микульця. Мукачівці лише ближче до завершення гри трохи скоротили відставання.

Епіцентр – Невицький замок 4:3
Голи: Рапа, 1, 14, 27, 40 – Гартманн, 10, Волонтир, 17, Лаба, 28.

Досить неочікуваний лідер Вищої ліги продовжує перемагати, на цей раз Епіцентр переграв новачка з Невицького. Комнади всю гру йшли нога в ногу, невиччани постійно наздоганяли. Та гол на останній хвилині все ж схилив шальки терезів на бік Епіцентру, де покер оформив Ростислав Рапа.

Худльово – Коритняни 2:3
Голи: В. Волошин, 14, 24 - Ільницький, 18, Ковтан, 33, 35.

Дві сільські команди Ужгородщини відчайдушно боролись за перемогу, ні одна з команд не бажала поступатись. Худлівчани двічі вели у рахунку після ударів Валерія Волошина та бомбардирський хист В’ячеслава Ковтана допоміг коритнянцям все ж святкувати перемогу.

Перша ліга

Тімвір – Сторожниця 9:1
Голи: Бакша, 1, Колобов, 2, Антошин, 7, 39, 39, Пайдич, 18, 30, Загорчак, 20 – Демчишин, 12 (автогол), Кононенко, 22.

Діючий чемпіон Першої ліги здобуває третю перемогу підряд, не зустрівши спротиву з боку Сторожниці.

Рятівник – Шипіт 6:5
Голи: Мартинич, 10, Кузьма, 13, 32, 34, Пустовіт, 31, Товтин, 37 – Мушка, 11, Мишанич, 23, 40, Василь Кривка, 26, Перегуда, 36.

Рятівник практично всю гру володів перевагою і вів у рахунку, та міжгірці постійно наздоганяли і тримали інтригу у матчі до останніх хвилин. Вирішальним у цьому двобої став екватор другого тайму, де рятівники збільшили відрив – особливо постарався Іван Кузьма оформивши хет-трик, якому вдало асистував Євген Бібіков.

Фенікс – Інваспорт 6:4
Голи: Федчук, 1, 30, Борисенко, 16, 35, Немеш, 25, Шатан, 40 – Тарапунець, 11, Деревянко, 15, Штулер, 36, 39.

У першій половині зустрічі команди обмінялись двома голами. У другому таймі Фенікс провів три голи за десять хвилин, воротар Інваспорта Штулер скоротив відставання до мінімуму, проте на більше їх не вистачило.

Будівельник – Трактор 2:5
Голи: Місяйло, 5, Росул, 24 – Шкорка, 2, Петухов, 20, Булеца, 22, 29, Сливка, 33.

Срібний призер минулорічного чемпіонату переграв будівельників, провівши більшість голів у другому таймі.

Друга ліга

УЖНЕТ+ - Верховина 2:3
Голи: Симчера, 6, Балуєв, 20 – Вол. Лютнянський, 19, 33, Ільків, 36.

Оноківська команда зуміла створити камбек у грі з митниками за сім хвилин до завершення матчу.

КС Ужгород – Імперія 3:4
Голи: Черевка, 21, 29, 30 – Арбузов, 8, 28, 40, Антал, 18.

Імперія, основний склад якого складають гравців Невицького замку, вирвали на останніх секундах перемогу в КС Ужгород. У цій грі глядачі побачили два хет-трики у кожній з команд.

Зіна – Прімалекс 5:2
Голи: Купар, 15, 36, Зуб, 35, Вол. Качаєв, 37, Вас. Качаєв, 39 – Король, 13, Біцко, 18.

Зіна, складена з «свіжих» випускників ужгородського СДЮСШОРу, за останні п’ять хвилин провела чотири голи і здобула чергові три бали.

Лугош – Ядзакі 7:1