Головна » Усі публікації » Чемпіонат міста » Огляд 3-го туру УФЛ
00:14
Огляд 3-го туру УФЛ
25-26 листопада у спорткомплексі "Зінедін" були зіграні матчі третього туру УФЛ.

Сторожниця – УТЕІ 2:6
Голи: Мартинич, 5, Микульця, 27 – Рабел, 9, 39, Дячук. 20, І. Павліш, 35, Д. Тренич, 38, Михайловський, 40.

Рахунок у грі лідерів групи В тривалий час був рівним і лише в останню п’ятихвилинку студенти зуміли провести одразу чотири голи у ворота Сторожниці.

КС Ужгород – Тиса 6:2
Голи: Попович, 23, 37, Матолчі, 24, 28, Тар, 33, Самсонов, 39 – Сенишин, 17, Падяк, 32.

Тисівці першими забили у матчі і після першого тайму мінімально вигравали. Та у другому таймі КС Ужгород втілив свою перевагу у голи, яких залетіло цілих шість у ворота Тиси.

Рятівник – Зіна 6:4
Голи: Слободін, 1, 28, Роман, 15, Полянський, 33 (пен.), 34, 38 – Вас. Качаєв, 4, 24 ,Мадяр, 27, Томич, 39.

Рятівники здобувають першу перемогу у чемпіонаті перегравши не просту команду Зіна. Майже півтори тайму команди не могли відірватися більше ніж на один м’яч вперед. Долю матчу вирішив хет-трик екс-гравця Шахтаря Олексія Полянського.

Медея – Радванка 5:4
Голи: Зубанич, 13, Апас Халіу, 24, Джібрін, 25, 31, Кінгслі, 38 – Мандич, 11, Ковтан, 28, Скунзяк, 39, Яхимець, 39.

Надзвичайно напруженим вийшов цей поєдинок. Медея підсилилась голкіпером, якого бракувало у попередніх матчах. В середині першого тайму команд обмінялись голами, а на початку другого голи африканських гравців вивели Оріховицю вперед. Наприкінці матчу радванці пішли вперед великими силами: спочатку забили з 10 метрів, через перебір фолів суперником, а згодом використали більшість, Скунзяк виконував роль голкіпера. Та Медея скористалась цим забивши у пусті ворота через все поле. В останній атаці гравець Радванки Ковтан влучив у поперечку.

Вопак – Алекс 3:7
Голи: Чульба, 6, Ходаковський, 14, Коштура, 29 – Калій, 1, Герцовський, 18, 25, 32 ,40, Бундаш, 18, Ряшко, 36.

Вопак більшість ігрового часу на рівних протистояла мукачівцям, не даючи їм відірватись у рахунку, однак в останні вісім хвилин пропустили три голи і в черговий раз поступаються. Героєм зустріч став Олександр Герцовський, який зробив найбільший вклад у перемогу Алекса.

Минай – Беркут 9:5
Голи: Допілка, 3, Пиняшко, 5, 20, 39, Дзьоба, 8, Лобода, 12, Кополовець, 18, Микуляк, 37, Корнутяк, 39 – Дрозд, 14, 16, Волошин, 29, Міклош, 35, І. Русин, 38.

Найбільш результативний матч у цьому турі. Минай провів шість голів вже у першому таймі. Беркут двічі наближався на відстань двох голів, однак на більше не спромігся.

Худльово – Штурм 2:2
Голи: Медведєв,4, 22 – Голод, 15, Кукрі, 37 (пен.).

Худлівська команда переважала суперника за створеними моментами і постійно вела у рахунку та пенальті за декілька хвилин до завершення гри приніс лише один пункт Худльову.

УжНУ – Проспект 2:2
Голи: Клемець, 13, Є. Русин, 39 – Бобаль, 14, Чедрик, 25.

Ужгородські студенти зуміли дати бій проспектівцям і відібрати у них очки. Обидві команди продовжують йти на чолі Суперліги маючи у графі поразок нуль.

Перечин – Здоров’я 10:2
Голи: Щербанич, 4 ,14 ,30, Кузнецов, 11, Савко, 13, 16, 19, Лабяк, 16, 39, Бабич, 31 – Капустей, 34, Семків, 37.

Перечинці декласували молоду команду Здоров’я і зміцнили свій статус лідера групи.

Будівельник – Африка Юнайтед 7:0
Голи: Куклишин, 26, 38, Вас. Місяйло, 29, В. Місяйло, 33, Ковач, 34, 37.

Ще один погром у нижчій лізі Будівельник вчинив своїм африканським візаві.

Інваспорт – Стандарт 6:4
Голи: Басараб, 9, 40, Лешко, 5, 28, Шулер, 18, Сабадош, 36 – Кардач, 6, Курта, 12, Кононенко, 32, Шворка, 38.

Інваспорт доволі несподівано переграв Стандарт і здобув свої перші залікові очки.

Коритняни – Олімпік 0:8
Голи: Пустовіт, 3, Кузьма, 6, Лукіяник, 22, 25, Дудаш, 29 ,38, Бібіков, 32.

Олімпік доволі легко розправився з аутсайдером своєї ліги.

Епіцентр – Вікінг 1:4
Голи: Турега, 31 – Селещук, 5, 15, М. Роботишин, 25, Гапак, 28.

Вікінги продовжують йти без втрат, йдучи на вершині турнірної таблиці.

Верест – УЖНЕТ 0:5
Голи: Ковальчук, 10, Білан, 26, 29, Король, 33, Молодцов, 36.

Верест на цей матч не дорахувався своїх виноградівських легіонерів, особливо їм не вистачало воротаря. Ужнетівці у першому таймі розпочали, а в другому довершили розгром суперника.

КІТ – Фенікс 3:8
Голи: Моніч, 7, 20, 35 – Федчук, 8, 11, 34, Іваниш, 15, 19, 39, Старух, 18, Полішко, 28.

Фенікс здобуває важливу перемогу, яка дозволяє їм утримати перше місце.

Тімвір – Трактор 5:2
Голи: Балажинець, 2, 4, Пайдич, 22, Янцо, 35, 36 – Зубик, 15, Абакумов, 17.

Тімвір завдяки двом дублям перемагає трактористів і виходить на друге місце у свої групі.