Головна » Усі публікації » Чемпіонат міста » Огляд 4 туру УФЛ 2021
11:12
Огляд 4 туру УФЛ 2021
На цих вихідних УФЛ-2021 перейшов свій екватор – команди зіграли 4 тур.

Огляд 4 туру УФЛ 2021 В Суперлізі, на жаль, відбулися не всі матчі. «Prevention» на гру не з’явився,через об’єктивні причини, тому «Медеї» зарахували перемогу 5:0.

Інші поєдинки відбулися і там було на що подивитися.

Чемпіону «Ужнету» дав бій «Невицький замок». Особливо в першому таймі, який закінчився на користь їх опонента з рахунком 2:3. Проте «Ужнет» після перерви зібрав всі сили і заколотив 4 голи у ворота своїх суперників. У підсумку перемога 6:4 (Гальчак, Костянець, Мирончук, Білан, Гончаров - Волонтир, Лабяк, Лаба).

Справжній трилер видали команди «Худльово» та «Вопак». Перші були фаворитами, проте останні не збиралися здаватися. 12 голів, інтрига до останньої секунди і у підсумку 6:6 (Баркасі-4, Мєдвєдєв, Обдирко – Рущак, Коштура, Микула, Ходаковський).

Завдяки втраті очок «Худльовом» чітко виокремилася трійка лідерів. До «Ужнета» та «Медеї»  приєднався «Уж», який свій матч з «Юніповим» виграв 3:1 (Лучин, Горняк, автогол – Малеш).

8. Prevention - 0

У Вищій лізі «Дюшес» продовжує чемпіонську ходу. Цього разу під їхній каток підпав «Епіцентр» - вони перемогли 4:1 (Козуб-2, Зуб, Тороні – Турега).

Блискучу гру видав «Трактор» - вони забили тричі у ворота «Шипота» і не пропустили у відповідь 3:0 (Федчук, Хомяк, Булеца). Завдяки цьому «Трактор» піднімається на 2 сходинку.

В матчі аутсайдерів «Лугош» та «Камяниця»  видали гольову феєрію. І саме «Лугош» був кращим, здобувши свою першу перемогу завдяки пента-тріку Грицькевича -  7:5 (Грицькевич-5, Замятін, Якімець – Блага-2, Опаленик, Сегедій, М. Опаленик).

7. Кам'яниця - 0

Тур в Першій лізі вийшов не менш яскравим та динамічним. Родзинкою став матч лідера «Зіни» із найближчим переслідувачем «Брамою».

В цій грі було все, що потрібно: боротьба, голи, емоції. І хепі-енд для «Брами». Вони забили на 40-ій хвилині за рахунку 3:3 і цей постріл Олега Квича став переможним. Перша поразка «Зіни» і вихід «Брами» на перше місце. Рахунок матчу 4:3 (Квич-4 – Дебич, Качаєв, Данкулинець).

Підтягнувся до лідерів і «Беркут».  Гра зі «Сторожницею» не вийшла рівною і на майданчику правила лише одна команда з Мукачева. Рахунок 8:0 (Симонян-3, Ганкулич-2, Волошин, Стецьо, Матвієнко).

«Ваша Хата» переграла «Будівельник» 4:2 (Назаренко-2, Пакш, Богач – Місяйло, Росул) та піднялася на сходинку вище. А в «гарячому» матчі аутсайдерів кращою була «Октава», яка здобула в грі свою першу перемогу – 7:4  (Орос-3, Лешко-2, Балог, автогол – Антал-3, Логойда).