Головна » Усі публікації » Чемпіонат міста » Огляд 6-го туру УФЛ
22:35
Огляд 6-го туру УФЛ
16-17 грудня у спорткомплексі "Зінедін" були зіграні матчі шостого туру УФЛ.

КС Ужгород – КІТ 3:5
Голи: Матолчі, 14, 32, Самсонов, 28 – Моніч, 6 ,39, Смерека, 10, Хила, 36, Шпонтак, 36.

КІТ здобуває третю перемогу у шести матчах, але залишається в середині таблиці через перемоги конкурентів.

Стандарт – УТЕІ 3:5
Голи: Далекорей, 16, Кривка, 24, Курта, 28 – Лучин, 13 ,22, 35, А. Павліш, 15, Михайловський, 38.

Стандарт був близьким до того, щоб відібрати очки у студентів. Вони протягом матчу постійно наздоганяли у рахунку і в середині другого тайму зуміли зрівняти. Та Віталій Лучин, який оформив у цій грі хет-трик, приніс УТЕІ чергову перемогу.

Інваспорт – Рятівник 5:6
Голи: Лешко, 7, М. Полянський, 30, Сабадош, 36, Штулер, 39 – Слободін, 9, О. Полянський, 27, 37, 39, Дем’ян, 28, Черевко, 34.

Надзвичайно цікавим та бойовим виявився цей поєдинок, де Рятівник постійно вів у рахунку та Інваспорт не здавався і робив все для того, щоб вирівняти становище. Основна заслуга у перемозі Олексія Полянського, який забив три голи та віддав одну гольову передачу, важливий вклад зробив і Роман Дем’ян, який один забив та віддав дві гольові.

Здоров’я – Зіна 2:10
Голи: Семків, 6, Мицька, 31 – Василь Качаєв, 5, 33, 39, 40, Куртанич, 6, 26, Вол. Качаєв, 12, Рачкулинець, 13, Бедьо, 30, Томич, 38.

Зіна повністю переграла аутсайдера групи і здобула свою другу перемогу у сезоні. Знову відзначився результативністю Василь Качаєв, який тепер має 13 голів у 6 матчах.

Олімпік – Штурм 10:7
Голи: Бібіков, 3, Дудаш, 9, 30, 31, 31, 39, Нергеш, 12, Ловска, 19, 28, Андрусь, 37 – Кіян, 5, 39, Кукрі, 19 (пен.), 22, 39, Осташ, 29, Олберт, 35.

Олімпік підійшов до цього матчу із суттєвими втратами, не змогли взяти участь у грі Ізай, Кузьма, Пустовіт, Лукіяник, Сидоренко. Та добре дебютував за Олімпік Ігор Ловска, який відзначився дублем. Більшу частину гри мукачівці складали серйозну конкуренцію Олімпіку, не даючи змогли відірватися у рахунку. Лише у середині другого тайму ужгородці зуміли збільшити свою перевагу, якою вони володіли практично весь матч. Дудаш зміцнив лідерство у бомбардирській гонці і тепер має на рахунку 15 голів. Кукрі йде на другому місці із 12 голами.

УЖНЕТ – Вікінг 2:2
Голи: Гончаров, 22, Дзюбенко, 31 – Красношлик, 37, Лазар, 38.

Вікінг у цьому матчі змушений був обходитись без основного воротаря, тож місце у воротах зайняв польовий гравець Андрій Лазар. Більшість ігрового часу на полі тривала рівна боротьба та УЖНЕТ зумів скористатися своїми моментами. Спочатку після розіграшу кутового Дзюбенко асистував Гончарову, а згодом Ігор і сам забив. Та Вікінг ближче до завершення гри пішов вперед великими силами. Спочатку Красношлик пробив повз двох захисників у дальній кут. А в останні хвилини Лазар підключився до атаки і з дальньої відстані пробив Овчарова, допомігши оформити камбек своїй команді.

Верест – Худльово 9:3
Голи: Боішко, 10, 22, 36, Чонка, 13, 15, 27, 39, Подлевський, 17, Йовті, 32 – Лащо, 2 (пен.), 38, Медведєв, 8.

У Худльова були відсутні Мирослав Волошин та Юрій Жидик. Та попри це вони вдало розпочали поєдинок, швидко повівши у два голи. Та згодом Верест знайшов свою гру і проводив один гол за другим. Більшість голів на рахунку Чонки та Боішка. Худлівчани також багато атакували та пробити воротаря їм ніяк не вдавалось. Тож команди продовжують рухатися в протилежних напрямках у таблиці.

Тиса – Африка Юнайтед 5:8
Голи: Галабурка, 12 ,13, 35, Падяк, 20, 25 – Абдалах, 9, 20, Наджат, 14, 18, 40, Анас, 16, 40, 40.

Африканські футболісти вдруге у сезоні виривають перемогу в останню хвилину, причому зараз провели цілих три голи, які стали рятівними.

Трактор – Фенікс 5:1
Голи: Кінах, 21, Булеца, 29, Чийпеш, 30, 39, Хром’як, 39 – Федчук, 36.

Трактор здобув другу перемогу за тиждень, до того ж зумів завдати першої поразки Феніксу. Це дало змогу їм піднятися на третє місце.

Перечин – Сторожниця 4:3
Голи: Волонтир, 20, Кузнецов, 31, Котьо, 36 (пен.) – Мартинич, 8, 37, Маріаш, 13 (автогол), Микульця, 39.

У боротьбі за друге місце у групі В зійшлися Перечин та Сторожниця. У першому таймі рахунок тривалий час тримався рівний 1:1, але за 20 секунд до перерви Волонтир точним пострілом вивів перечинців вперед. Згодом Перечин збільшив перевагу та в останні три хвилини сторожницькі гравці відіграли два м’ячі, але на більше їх не вистачило. Мартинич довів свій лік забитим голам до 12 і тепер йде третім.

Коритняни – Епіцентр 5:3
Голи: Корпош, 5, 36, Дано, 25, Будзо, 26, Повхан, 30 – Ганусин, 11, Турега, 13, Джуджук, 18.

Епіцентр був кращим у першому таймі, закінчивши його з перевагою у два м’ячі. Та у другому коритнянці за п’ять хвилин тричі відзначились взяттям воріт і вирвали другу перемогу підряд. Це дало їм змогу піднятись на сходинку вище.

Проспект – Радванка 11:5
Голи: Бобаль, 3, 7, 39, Нурієв, 5, 19, 38, Чедрик, 14, 33, Шукаль, 18, 28, 32 – Яхимець, 6, 21 ,35, Грицкевич, 25, Бакша, 33.

Проспект не залишив шансів Радванці і знову завершив гру із двозначним показником. По хет-трику записали на свій рахунок нападники Бобаль, Нурієв та Чедрик, дубль у Шукаля. Після шести турів у Бобаля 11 голів, у Чедрика 9.

Минай – Медея 5:4
Голи: Пиняшко, 7, Лобода, 8, 13, Пилип, 14, Гегедош, 30 – Хасан, 6, 34, 37, Джібрін, 21.

Медея результативно розпочинала кожен з таймів, пробиваючи Поповича. Та Минай впевнено контролював хід зустрічі і ще до перерви забив чотири голи, слід виділити Яромира Лободу, який забив двічі і віддав одну гольову. Та ближче до завершення гри африканські легіонери Медеї скоротили розрив до мінімуму і змусили нервувати минайців.

Беркут – Алекс 8:2
Голи: Є. Русин, 7, 23, Міклош, 14, 31, 39, Ганкулич, 15, В. Варваринець, 18, 38 – Трухан, 13, Мкртичан, 24.

Мукачівське дербі вийшло по-справжньому бойовим, із частими фолами та розгромом із боку Беркута. Алекс не зміг розраховувати у цій грі на Бабича та Кундрика. Беркут у кожному з таймів забив чотири голи, особливо ефектним виявився другий гол Володимира Варваринця, який стоячи спиною до воріт пробив п’яткою поміж ніг кіперу.

УжНУ – Вопак 14:3
Голи: Машталір, 5 ,7, 24, 31, 32, 37, 38, 39, І. Русин, 11, Пінковський, 17, 35, Федак, 19, 22 – Чульба, 25, 27, Фенцик (автогол), Ходаковський, 39.

Ужгородські студенти стали найрезультативнішою командою у турі, Сергій Машталір встановив рекорд голів у одному матчі і вийшов на перше місце у списку бомбардирів із 14 голами.

Тімвір – Будівельник 8:2
Голи: Костик, 9, 24, Пайдич, 13, Колобов, 17, 21, 28, Шкірта, 33, Дьордяй, 37 – М. Коціпак, 23, Вакула, 30.

Тімвір обходився у цій грі без свого кращого бомбардира і тренера Балажинця, та ще декількох гравців. Та це їм не завадило показати хорошу гру і впевнено переграти суперника, який крім двох голів відзначився ще й великою кількістю грубих фолів. У другому таймі Тімвір двічі пробивав десятиметрові удари через перебір фолів суперником. Дьордяй реалізував першу нагоду, а Пайдич не зміг переграти голкіпера. Завдяки цій перемозі Тімвір очолив турнірну таблицю Першої ліги групи А.

0
Тарас, якщо не помиляюсь, то у 3-му турі у Худльова була нічия із штурмом 2-2, тому прошу виправити помилку