Головна » Усі публікації » Чемпіонат міста » Огляд 6-го туру УФЛ (ФОТО)
22:19
Огляд 6-го туру УФЛ (ФОТО)
У неділю, 16 грудня, завершились ігри шостого туру Ужгородської футзальної ліги сезону 2018/2019.

Перенесені матчі 5-го туру

У перенесеному матчі Суперліги ужнетівці зуміли здивувати лідера і завдати йому першої поразки в сезоні. Оріховиця замість Гібалюка дозаявила ще одного виноградівця Юрія Віщака та навіть він не зміг допомогти Медеї у цій грі. У першій десятихвилинці підопічні Тулайдана провели два голи, а далі зосередились на обороні власних воріт, де чудову гру демонстрував Андрій Ізай. Героєм цієї зустрічі став Ігор Дзюбенко, який крім дублю ще й врятував свої ворота, винісши м’яч з лінії воріт в одному з епізодів.

Медея – УЖНЕТ 0:3
Голи: Бицюк, 6, Дзюбенко, 9, 27.

У зустрічі лідерів Вищої ліги мукачівці постійно були попереду і до останніх семи хвилин зберігали інтригу у цьому матчі. Та Епіцентра не вистачило на весь матч.

Беркут – Епіцентр 7:4
Голи: Волошин, 5, Росул, 12, Делеган, 20, 25, Єлічек, 34, Ганкулич, 34, 36 – Турега, 10, 29, Баб’як, 23, Кардашинець, 30.

Суперліга

Битва титанів Суперліги цілком виправдала свою вивіску і подарувала всім присутнім видовищний футзал. Команда Ковача у цій грі обходилась без своїх виноградівських «легіонерів» Пуканича та Віщака, проте саме Оріховиця лідирували більшість часу у цьому важливому протистоянні, тримаючи на відстані 2-3 голів свого суперника. Та Олімпік зумів створити ефектний камбек під саме завершення гри. В останні хвилини вони заграють п’ятого польового гравця, яким виступав Євген Русин і змогли витиснути максимум з більшості. За десять секунд до завершення гри Медея заробляє стандарт у центрі поля, Ковач довго не може знайти партнера для передачі і арбітр відрахувавши три секунди віддає право розіграти штрафний Олімпіку, якому вистачило лічених секунд, щоб забити свій шостий гол у грі (Бобаль пробив з 10 метрів, рикошет, Бако добиває). Розпач Оріховиці і радість олімпійців.

Медея – Олімпік 6:6
Голи: Ковач, 8, 12, 36, Машталір, 18, 21, Микула, 28 – Варваринець, 21, Є. Русин, 23, Шукаль, 26, 37, 39, Бако, 40.

Вопак непогано виглядав у першій половині гри і навіть вів у рахунку, але не злагоджені діїі в обороні постійно призводили до результативних комбінацій від Ужнету. В середині другого тайму за другу жовту картку покинув поле воротар Лінців Райніш, його місце зайняв польовий гравець Чульба, який зміг відзначитись голом ударом від своїх воріт. Проте дубль Мирончука закріпив перевагу підопічних Тулайдана.

Вопак – УЖНЕТ 4:7
Голи: Я. Рущак, 9, Левкулич, 15, Чульба, 35 – Ковальчук, 6, Білан, 17, 22, 31, Ільчук, 28 (автогол), Кривка, 30, Мирончук, 32, 38.

Юніпов продовжує штампувати нічиї і на цей раз вони зуміли створити камбек у грі з вікінгами. Без Дудаша, який був вилучений у попередній грі, Вікінг знову не зміг перемогти.

Вікінг – Юніпов 5:5
Голи: Лазар, 8, 25, Роботишин, 10, 12, Жентичко, 31 – Боішко, 15, 25, 38, Повхан, 24, С. Назаренко, 38.

Студенти завдали нищівної поразки футболістам з Камелоту і продовжують йти одразу за тріо лідерів Суперліги. Голами в УТЕІ відзначились майже всі польові гравці.

УТЕІ – Кам'яниця 9:1
Голи: Горняк, 8, 30, Михайловський, 10, 12, А. Павліш, 18, 36, Дячук, 25, І. Павліш, 32, Добровольський, 34 – Сегедій, 17.

Вища ліга

Кінчешці вдало розпочали цей матч, повівши у два голи, проте на перерву команди пішли за рівного рахунку. У другому таймі перечинці забили п’ять голів і святкували чергову перемогу.

Перечин – СМЕ 7:4
Голи: Фрайтик, 15, 40, Щербанич, 18, 23, Лабяк, 28, Головей, 30, 33 – Гряділь, 8, Слободін, 14, Сугоняк, 25, Яхимець, 30

У мукачівському дербі беркутівці виявились сильнішими, і продовжують йти на вершині у Вищій лізі.

Беркут – Штурм 6:2
Голи: Матвієнко, 2, 17, Делеган, 3, Мкртчан, 19, 31, Брецко, 21 – Клочанко, 4, Ковач, 28.

Худльово з перших хвилин закріпили свою перевагу голом, однак в середині тайму отримали потрійний удар від Епіцентру. На 23-ій хвилині друге попередження отримав Фоменко і залишив свою команду в меншості на дві хвилини. Вадим Ференцик невдовзі зрівняв рахунок. Гра носила відкритий характер, але забити переможний гол так ніхто і не зміг.

Худльово – Епіцентр 3:3
Голи: Ференцик, 2, 25, Баркасі, 15 – Турега, 12, 14, Баб’як, 13.

Дербі Ужгородщини відбувалось у гострій боротьбі. Команда Матьовки краще реалізовувала свої можливості і повела у три м’ячі. У другому таймі за фол останньої надії вилучення отримав невиччанин Поковба. В останній десятихвилинці за справу взявся В’ячеслав Ковтан, який забив два м’ячі і віддав одну гольову передачу на Чобаля. Проте Невицький замок все ж вирвав перемогу – дублі оформили Волонтир та «Кемпес».

Коритняни – Невицький замок 3:5
Голи: Ковтан, 32, 33, Чобаль, 35 – Лаба, 12, Ганчак, 13, 39, Волонтир, 21, 36.

Перша ліга

У дуелі лідерів сильнішими виявились більш молода команда, а саме Тімвір, яка завдяки ударному дуету братів Антошинів (Олександр та Дмитро), які на двох забили п’ять голів. Цього виявилось достатньо, щоб завдати першої поразки рятівникам і захопити одноосібне лідерство у Першій лізі.

Тімвір – Рятівник 6:4
Голи: Д. Антошин, 5, 31, 38, О. Антошин, 8, 28, Пайдич, 30 – Полянський, 20, 35, Є. Бібіков, 34, Пустовіт, 40.

Фенікс підійшов до цієї гри без свого кращого голеадора Федчука. Перший тайм не виявив сильнішого, а вже у другому будівельники провели чотири голи і здобули переконливу перемогу.

Фенікс – Будівельник 1:5
Голи: Проданюк, 7 – Симкович, 5, 33, Крупа, 22, Вакула, 38, 40.

Трактор проїхався по Інваспорту здобувши найбільшу перемогу у цьому сезоні.

Інваспорт – Трактор 1:7
Голи: Тарапунець, 26 – Кінах, 10, 29, Чийпеш, 13, Шкорка, 22, 39, 40, Абакумов, 40.

Сторожницька команда здобуває свою другу перемогу у сезоні і обходить у таблиці Шипіт.

Сторожниця – Шипіт 7:2
Голи: Кононенко, 9, 36, Павлик, 22, А. Курта, 34, 38, Маріаш, 35, Я. Куцик, 36 – В. Кривка, 27, Мишанич, 37.

Друга ліга

Митники більшу половину першого тайму лідирували у цьому матчі, проте згодом за діло взялися Черевка та Кобеляш (капітан молодіжки Олександрії), які своїми результативними діями принесли своїй команді три очки.

КС Ужгород – Ужнет+ 9:4
Голи: Черевка, 16, 19, 26 (автогол), 40, Кобеляш, 18, 29, Іванов, 35, 36, Матолчі, 39 – Левченко, 7, 30 (автогол), Попович, 14, Задорожний, 17.

У битві за дебютні очки Прімалекс здобув розгромну перемогу, особливо постаралися Євген Король та Любомир Русин, які записали на свій рахунок по хет-трику.

Прімалекс – Ядзакі 9:2
Голи: Король, 3, 26, 35, Русин, 13, 22, 23, Бейреш, 28, Шуфрич, 33, Юдик, 40 – Сабіщенко, 18, Авраменко, 38.

Видовищним виявився центральний матч Другої ліги, де зійшлися лідери чемпіонату. До середин другого тайму Лугош впевнено вів у шість м’ячів та далі Зіна відіграла ці шість голів і була близькою до неймовірного камбеку та досвідчені Іван Скунзяк та Олександр Грицкевич приносять перемогу своїй команді.

Зіна – Лугош 7:9
Голи: Данкулинець, 18, Русин, 28, 29, Козуб, 30, Купар, 36, 37, Василь Качаєв – Грицкевич, 2, 12, 23, 30, Сердюк, 5, Скунзяк, 15, 27, 40, Зам’ятін, 25.

Імперія завдає поразки Оноківцям і піднімається на третє місце.

Імперія – Верховина 7:3
Голи: Антал, 7, 8, Легерда, 9, О. Курта, 23, Зізич, 31, Янцо, 38, 40 – Ільків, 19, Фанта, 20, Сеніна, 33.

ФОТОРЕПОРТАЖ з матчів дивіться на офіційній сторінці Фейсбук.