Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Огляд чемпіонату Ужгородського району з футболу. 7 тур
09:38
Огляд чемпіонату Ужгородського району з футболу. 7 тур
У неділю 12 квітня на футбольних полях Ужгородщини пройшов 7 тур чемпіонату Ужгородського району з футболу та 5 тур першості.

Огляд чемпіонату Ужгородського району з футболу. 7 тур Вища ліга

ФК «Конвектор» Коритняни на виїзді з мінімальним рахунком 0:1 поступився ФК «В.Добронь», а юнаки 0:6.

ФК «Зірка» Лінці - ФК «Фаворит» Шишлівці. Дорослі 4:0 на користь господарів, а юнаки 0:3.

ФК «Баранинці» - ФК «Карпати» Камяниця. Карпати на виїзді зіграли 2:2, а юнаки 2:1 на користь господарів.

ФК «Вовкове» - ФК «В.Лази». Господарі вдома з мінімальним рахунком 1:0 обіграли одного з лідерів чемпіонату, юнаки 3:1.

ФК «Деренівка» Н.Солотвино - ФК «Ярок». Вболівальники побачили зливу голів. Господарі на перших хвилинах гри вели з рахунком 2:0, але команда Ярку відігралася і двічі виходила вперед, але на останній хвилині матчу рахунок стає нічийним 4:4, юнаки 1:2 на користь гостей.