Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Парад голів в останній грі групи А (ФОТО)
21:41
Парад голів в останній грі групи А (ФОТО)
"Карпати" вели боротьбу за другу сходинку і завдяки вчиненому погрому досягли своєї цілі.

Для команди з Виноградівщини цей матч не носив ніякого турнірного значення і це був їх останній поєдинок у Лізі чемпіонів. Приїхали вони на нього не у повному складі – всього десять чоловік. Та навіть граючи у меншості зуміли першими вийти вперед. На 10-ій хвилині Тесличко замкнув простріл з флангу – 0:1.

Гра носила відкритий характер і проходила за не високого темпу. Захисники діяли не зовсім надійно, від того і велика кількість голів та моментів. На 14-ій хвилині Бубряк скористався передачею з глибини поля, вийшов сам на сам і перекинув воротаря – 1:1.

У номінальних гостей попереду чіплявся за м’ячі і створював собі моменти Пойдин. Удар з 18 метрів від форварда спіймав ворота. На 16-ій хвилині Лушпінь пробив вище з 17 метрів. Та з дві хвилини лушпинь був точніший, зігравши у стінку із партнером поцілив під ліву стійку – 2:1.

На 23-ій хвилині активний Лушпінь з лівого краю пройшов до воріт і з гострого кута забив вдруге – 3:1.

За три хвилини знову Лушпінь проривається з лівого краю на одного кіпера і забиває – 4:1.

На 29-ій хвилині Стець подав у штрафну з флангу та м’яч влучив у руку Мудрі, тож арбітр ставить пенальті. Та Болдижар з одинадцяти метрів влучив у стійку.

На 33-ій хвилині правий півзахисник Пфайфер обійшов двох захисників, і переграв голкіпера – 5:1.

Через дві хвилини Стець віддав не точну передачу на своїй половині поля, Пойдин перехопив (хоча і зробив це рукою), вийшов на ворота і пробив повз кіпера – 5:2.

На 40-ій хвилині Пфайфер поборовся на підступах до штрафної за м’яч, вийшов один в один і оформив дубль – 6:2.

Лунгу подав зліва, а Лушпінь пробив головою, воротар відбиває. Бубряк виконав навіс справа, Гарагонич бив ножицями через себе, але Гульпа знову рятує свої ворота. На 44-ій хвилині Лушпінь зіграв у стінку з Бубряком у карній зоні, і ударом з 7 метрів записав на свій рахунок покер – 7:2.

У другому таймі глядачі побачили значно менше голів. Обидві команди грали не спішно, у господарів молоді гравці часто брали гру на себе і таким чином робили заготсрення біля чужих воріт. Лопіт пробивав з розвороту з 10 метрів, але мимо. Мізун завдавав удару з 23 метрів, не точно. На 61-ій хвилині знову Лопіт опинився на завершенні атаки з 15 метрів, кіпер відбиває.

За хвилину подачу зі штрафного Сидор завершив ударом з 10 метрів у лівий кут – 8:2.

На 70-ій хвилині Гарагонич асистує Лопіту і той з 16 метрів забиває останній гол своєї команди – 9:2.

Красиву крапку у цьому результативному матчі поставив Пойдин на 88-ій хвилині, який з кутового закрутив м’яч у ворота – 9:3.

Цей матч звичайно порадував вболівальників, яких приїхало багато з Верхнього Коропця. Інші ж мали змогу оцінити сьогоднішній рівень районного футболу.

Арбітр – Юрій Шимон
Асистенти – Мирослав Горгош, Томаш Бабич
Делегат матчу – Михайло Митровський

смт Середнє, стадіон «Виноградар», глядачів 70

ФК «Карпати» Верхній Коропець – ФК «Ком’яти» Великі Ком’яти 9:3

Голи: Бубряк, 14, Лушпінь, 19, 23, 26, 44, Пфайфер, 33, 40, Сидор, 62, Лопіт, 70 - Тесличко, 10, Пойдин, 35, 88.

Карпати: Микола Плачінта (Юрій Чіптак, 56), Крістіан Стець (Ярослав Бела, 54), Валерій Воробйов, Юрій Болдижар, Михайло Лушпінь (Роберт Барта, 46), Андрій Пфайфер, Юрій Бубряк (Олег Лопіт, 46), Девід Гарагонич, Олексій Лунгу (Сергій Сидор, 59), Артур Шепа, Руслан Жавко (Юрій Чечур, 46).
Тренер – Артур Чепа.

Ком’яти: Мирослав Гульпа, Ярослав Пойдин, Владислав Верешморті, Анатолій Копча, Іван Мудра, Віталій Гнетило, Володимир Мізун, Іван Онисько, Юрій Тесличко, Віталій Головнич.
Тренер – Іван Мудра.

На 29-ій хвилині Болдижар не реалізував пенальті (стійка)

Категорія: Чемпіонат районів | Переглядів: 1251 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
3 Віола
0
Хочеся плакати , що то ЛІГА ЧЕМПІОНІВ ЗАКАРПАТТЯ з таким рівнем гри, підбору гравців і таким "збиранням хлопців".....
....................................................................