Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Перемога і лідерство Бобовища (ФОТО)
11:45
Перемога і лідерство Бобовища (ФОТО)
У мукачівському дербі бобовищанці впевнено розібрались із конкурентом за перше місце.

У головному поєдинку групи, де вирішувалась доля лідерства у групі, було багато боротьби і обмаль гострих епізодів. Команди не спішно розпочали матч, основні події розгортались у середині поля. Першу хорошу нагоду мав Олберт, коли перехопив передачу Калія і вийшов на одного Підбереського, проте Віталій прочитав задум нападника і забрав круглого. Згодом Бобовище відповіло ударом Варваринця з 19 метрів, кіпер зловив.

На 36-ій хвилині стався доволі курйозний гол – після удару Андрій Русина з 20 метрів Моісеєнков намагався відбити шкіряного, однак м’яч від його рукавичок залетів у ворота – 0:1.

Зовсім скоро винороби подвоїли рахунок: Євген Русин виконав подачу з флангу, а Варваринець розстріляв ворота з восьми метрів – 0:2.

До перерви Варваринець небезпечно пробивав зі штрафного з лівого краю та воротар зафіксував м’яч у ближньому куті.

У другій половині зустрічі була помітна перевага команди, якій більше потрібна була перемога. На 62-ій хвилині простріл зліва замкнув Андрій Русин – 0:3.

Також варто згадати постріл Коструба, який прийняла на себе поперечка.

Команда Ковача здобуває важливі три очки і виходить на перше місце, яке вже ймовірно не віддасть.

ФК «Н.Коропець» – ФК «Бобовище» – 0:3

Голи: Андрій Русин, 36, 62; Володимир Варваринець, 37.

Коропець: Дмитро Моісеєнков, Василь Монда, Василь Маринець, Віталій Кравчак, Артур Маринець, Сергій Орос, Ярослав Дідик, Генріх Мкртчан, Олег Олберт, Дмитро Маничк, Михайло Трухан.
На заміну виходили: Іван Фенчак, Василь Сабов, Владислав Магоч, Сергій Данашевський, Микола Цанько.
Тренер – Віктор Когутич.

Бобовище: Віталій Підбереський, Михайло Калій, Руслан Гогерчак, Андрій Русин, Роланд Шольц, Олександр Балаж, Євген Русин, Дмитро Вінтонюк, Василь Росул, Сергій Бобик, Володимир Варваринець.
На заміну виходили: Роман Гитик, Євген Коструб, Крістіан Попик, Андрій Мерцин.