Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Переможний «брітіш-сокер» на «Копаня-арені»
20:14
Переможний «брітіш-сокер» на «Копаня-арені»
​​​​​​​Про те, як друга команда Виноградівщини, долаючи негоду, здобула другу поспіль перемогу над сильним опонентом, дізнавайтесь далі.

Перед стартом матчу команди та уболівальники вшанували хвилиною мовчання пам'ять про президента клубу «Велика Копаня» Василя Пилипа, якого ще задовго до даного матчу, в самому розквіті сил змусила піти у вічність важка недуга.

Сам двобій пройшов із перемінним успіхом і був під суттєвим впливом типової британської погоди, яка плавно перейшла від буденної захмареності до зливи та важкої видимості. Уболівальники, ближче до завершення матчу, час-від-часу жартували, мовляв прийшла мить, коли вже можна включити прожектори на стадіоні, та найближчий із таких «світлофорів» знаходиться як мінімум метрів за триста – чотириста від стадіону, тому гравцям доводилось суттєво наводити різкість у власних зіницях, щоб влучати в рамку воріт.

На початку першого тайму активнішими були господарі, яких гнали вперед  численні фани зі всієї Північно-Східної  Виноградівщини. Досить довго удари від місцевих послідовників Роберто Карлоса не потрапляли в рамку. На 10-й хвилині Міговк здійснив класичний прорив лівим флангом і змусив опонентів порушити проти себе правила. Свищо із цього ж стандарту цілив у дальній верхній кут, та пробив трохи вище. Та в одній із наступних атак по центру господарі все ж досягли свого, коли на її завершенні Макара ударом метрів із восьми вколотив м
'яч у той же правий кут, без особливих надій на відбиття – 1:0.

Через вісім хвилин у команди з рибальською назвою була чудова нагода, щоб вирівняти рахунок. Киян із допомогою дриблінгу залишив на лівому фланзі кількох опонентів позаду й прострілив у центр штрафного майданчика, де Шіц та Магоч могли замкнути цю передачу пострілом метрів із десяти, та на якусь мить розминулись із м'ячем.

На 35-й хвилині Свищо метрів із вісімнадцяти влучив у лівий кут і круглий рикошетом від рук Гецка, який у падінні намагався дістати його, полетів над поперечиною на кутовий. Міговк подав від правого прапорця так, що влучив у рамку недалеко від дальнього кута. Гецко виніс й спочатку всім здалось, що взяття воріт не відбулось, та асистент арбітра підказав тезці голкіпера гостей (тільки за прізвищем) – Сергію, що смужка воріт все ж була перерізана «сухим листом» від Михайла, а урочитості з нагоди цього свята відбулись уже за мить після події – 2:0.

Ще до перерви підопічні Когутича, за наслідками атаки по центру, за участю Гея, Олберта та Кияна, змогли відновити інтригу до максимуму. Анатолій влучив під ліву стійку. Дубровка в падінні намагався відбити, та трохи не дотягнувся й вперше вийняв м
'яч із сітки – 1:2.

а початку другого тайму команда з Мукачівщини продовжила шукати щастя біля чужих воріт, які вони до речі вважали замалими як для стандартів першої закарпатської ліги. Господарі апелювали до них, що ворота однакові для обох команд і вони не в силах зменшити їх тоді, коли там їх голкіпер, та збільшити, коли ловить чужий воротар. Та й старичок Хотабич якщо б і народився в Копані, то обов
'язково мав би, як мінімум, брата близнюка, який паралельно міг би «трах-тібідохати» ворота вшир і ввузь на виноградівській «Юності» в нещодавньому матчі проти «Миколаєва». На 50-й хвилині атака віялом із поступовим зміщенням із лівого флангу до ділянки прямо перед лінією штрафного майданчика за участю Герцуського, Олберта та Гея, завершилась дуже небезпечним ударом зовсім поруч із лівою стійкою. При цьому Дубровка не міг зреагувати на цей постріл. Через сім хвилин Івашко опинився на завершенні атаки по центру й віддав управо та вперед на Фурика-молодшого. Іван влучив у ближній нижній кут. Гецко відбив і далі забрав м'яча до рук. Ще за мить гості, за наслідками наступу по центру за участю Гея, Олберта та Герцуського, мали найкращу нагоду відновити рівновагу в рахунку. Олександр приклався метрів із двадцяти й влучив у лівий нижній кут. Дубровка в падінні дістав м'яч, та той рикошетом від його рукавиць полетів у сантиметрах поруч із стійкою.

На 63-й хвилині відбулась швидка контратака гостей, на завершенні якої Киян на якусь мить випередив Попова й вибіг на ворота, та Дубровка вчасно вибіг із брами трохи вперед і ціною незначного ушкодження ліквідував небезпеку. Через дев
'ять хвилин круглий все ж затріпотів у сітці, коли Герцуський подав із кутового з правого флангу на дальню стійку на Васільєва. Владислав підкорегував політ м'яча в ціль повз воротаря, та взяття не відбулось з причини того, що після навісної передачі поліеританова куля перетнула лінію поля зправа від брами.

На 82-й хвилині Свищо прострілив зі штрафного з правого флангу на лінію воротарського майданчика на Лемака й Руслан міг замикати цю передачу пострілом із вбивчої позиції, та Гецко зумів кулаками вибити від нього м'яч. Через хвилину Міговк опинився на дальній стійці й ударом головою метрів із восьми замкнув навіс із правого флангу. Воротарю було дуже складно зреагувати, та круглий полетів поруч зі стійкою й змусив Михайла в розпачі схопитись за голову.

На 85-й хвилині Фурик-молодший опинився на завершенні атаки по центру зі зміщенням управо й заробив право на штрафний. Свищо потужно пробив у район поперечини воріт, та Гецко у стрибку зумів перевести на кутовий, який уже не ніс такої загрози. Через хвилину Михайло знову виконав аналогічний стандарт і влучив у ближній правий нижній кут. Валентин у падінні знову відбив. Ще через хвилину не менш гостро було біля протилежних воріт, коли Магоч прострілив на ближню праву стійку на Кияна. Анатолій, перебуваючи в силовій боротьбі з опонентами, зумів дуже підступно пробити поруч із дальньою стійкою, зберігши при цьому переможний для господарів рахунок.